VIDEO ⟩ Pašmāju grupa "Sub Scriptum" izdod singlu "Troksnis"

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Pašmāju grupa "Sub Scriptum" izdod singlu "Troksnis", kurš grupai ir viena no pirmajām balādēm. Mūzikas videoklipu veidojis Jānis Škapars. Galvenie videoklipa aktieri ir Jānis Lazdiņš un Baiba Prokofjeva.

Grupas līderis Kristers komentē: "Visapkārt ir pūlis un dažkārt ir viegli pazaudēt sevi. Kad tu atrodi pats savu mieru, arī troksnis var būt skaists!" Muzikāli dziesma ir kā stāsts par diviem mīlniekiem, par viņu putniem un trokšņiem. Par skaļiem lēmumiem un klusiem noslēgumiem.

Mūzikas videoklipa ideja radās diezgan spontāni dažu stundu laikā, bet izvērtusies maģiska. Komentē idejas autors Jānis Škapars:

"Aizskatoties citu logos, mēs mēdzam pazaudēt sevi. Varbūt mūsdienu cilvēkam ir vieglāk bēgt no savas realitātes pie citas."

Noskaties mūzikas video!

Grupa "Sub Scriptum" decembra laikā sniegs bērniem muzikālu koncertu un sarunas, lai šajā sabiedrības "troksnī" mēs varētu sniegt mieru gan sev, gan citiem.

Labdarības tūrē 2022 mums pievienosies arī mūziķe un influencere Diona Liepiņa, jo tikai kopā mēs varam vairot labo! Koncertu gaitai varēsiet sekot līdzi gan "Sub Scriptum", gan Dionas Liepiņas sociālajos tīklos.

Labdarības tūres pieturpunkti:

2.decembris - bērnunams "Ozoli";

3.decembris - fonds Grašu bērnu ciemats;

9.decembris - Liepājas bērnunams;

10.decembris - Valmieras SOS bērnu ciemats;

12. decembris - internātpamatskola "Sveķi";

16.decembris - valsts sociālās aprūpes centrs "Pļavnieki".

Grupa "Sub Scriptum" dibināta 2017. gadā. Jau iepriekš tā savā mūzikā pievērsusi uzmanību aktuālām tēmām – 2022. gada singls "Siltumnīcā", kas runā par “perfektā cilvēka” fenomenu, nu jau iekarojis Latvijas Radio topus. Savukārt debijas albums "21. gs. mode" stāsta par moderno, bet ne vienmēr saprotamo cilvēku dzīves stilu. Grupas solists Kristers Rudzītis pazīstams arī kā jaunais dzejnieks ar panākumiem Latvijas mēroga konkursos un dzejas un prozas publikācijām, kas piešķir "Sub Scriptum" mūzikai īpašu garšu.

Dziesma "Troksnis" pieejama visās straumēšanas platformās.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu