Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

LKA Valpurģu naktī šovakar «Satellites LV» un «Bandmaster»

TVNET
LKA Valpurģu naktī šovakar «Satellites LV» un «Bandmaster»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA) 28. aprīlī notiks ikgadējais festivāls «Valpurģi». Festivālā uzstāsies tādi mākslinieki kā «Satellites LV», «Bandmaster» un Reinis Jaunais. Tāpat muzikālajā progrāmmā būs «Plūsma», «Lessfucc», Crystal Beats», «Kirha», «Quartet Of Five», kā arī jauno izpildītāju konkursa «Iesildām Valpurģus 2017» uzvarētāji «IOV» un citi.

Šīgada festivāla organizatori vēlas, lai interesanti ir dažādu gaumju pārstāvjiem, tāpēc būs iespējams gan baudīt mierīgāku atmosfēru tradicionālajā «Chill Zonā», gan arī ļauties ātrākiem mūzikas ritmiem «Slazda Zonā», kas šajā gadā pirmo reizi vērs savas durvis.

Grupa "Satellites LV" (no kreisās: Mareks Ameriks, Edgars Žilde, Jānis Žilde, Toms Ostrovskis, Ervings Znotiņš)
Grupa "Satellites LV" (no kreisās: Mareks Ameriks, Edgars Žilde, Jānis Žilde, Toms Ostrovskis, Ervings Znotiņš) Foto: Publicitātes/Andrejs Strokins

«Valpurģi» ir ikgadējs LKA kultūras, mūzikas un maģijas festivāls, kurš katru gadu aprīļa beigās jau 11 gadus vēsta par pavasara atnākšanu.

Ieeja festivālā no 18 gadu vecuma.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu