Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Vilcienā prezentē jauno fonda «Viegli» albumu

TVNET
Vilcienā prezentē jauno fonda «Viegli» albumu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Edgars Kalmēns/TVNET

Šodien fonds «Viegli» laiž klajā savu jauno mūzikas albumu «Loks paliek vaļā», kas ir jau trešais fonda izdotais mūzikas albums, informē fonda «Viegli» pārstāve Inga Zālīte. Albuma prezentācija notika šodien vilcienā Rīga-Sloka. Maršrutā līdz Dzintariem kopā ar fonda «Viegli» mūziķiem Goran Goru, Māru Upmani-Holšteini, Renāru Kauperu, Raimondu Gusarevu un Jāni Strapcānu tika izdziedātas trešā albuma dziesmas. Albuma prezentācijas pasākumā mūziķi stāstīja arī albuma tapšanas stāstus. Visu albumā iekļauto dziesmu iedvesmotājs un vārdu autors ir Imants Ziedonis.

Fonda «Viegli» pirmais izdotais mūzikas albums bija «Viegli», bet tam sekoja albums «Vakars. Pietura. Jasmīns».

Mūziķis Jānis Strapcāns stāstīja, ka trešais albums «Loks paliek vaļā» muzikāli ir viskrāsainākais, radošākais un bagātākais. Tas līdzinās Ziedoņa izspūrušajam matu ērkulim - tāds nesaķemmēts un uz visām pusēm. «Brīvības, viegluma, uzdrīkstēšanās, prieka un dzīves mīlestības apgarots tas ir triloģijas noslēdzošais albums. Un tomēr - šis loks paliek vaļā. Jaunā albuma ierakstīšanas process bija ļoti aizraujošs un intensīvs, tā laikā mākslinieciski un radoši neierobežojām sevi,» klāstīja mūziķis.

Jaunā mūzikas albuma dizainu veidojuši mākslinieki Līga Kitchena un Jānis Birznieks. Ierakstā piedalījušies Renārs Kaupers, Goran Gora, Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs, Jānis Strapcāns, viesmākslinieki un visi fonda «Viegli» veidotāji.

No albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda «Viegli» mērķu īstenošanai.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu