Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Čellu rokgrupa "Melo M" izdos albumu

BNS
Čellu rokgrupa "Melo M" izdos albumu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Melo M"
"Melo M"

Drīzumā gaidāma pagājušā gada nogalē izveidotās čellu rokgrupas "Melo M" debija – sadarbībā ar mūzikas ierakstu kompāniju "Platforma Records" iznāks albums ar latviešu komponistu un grupu populāru dziesmu versijām.

Pavasarī gaidāmajā albumā trīs čellisti spēlēs Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, grupu "Līvi", "Linga", "Jumprava", "The Hobos", "Pērkons" un citu populāru mūziķu dziesmu instrumentālās versijas. Melodiju klāstā būs "Dzimtā valoda", "Trubadūrs", "Kvazimodo dziedājums", "Rock On Ice" un citas kompozīcijas netradicionālos aranžējumos, kuru autors ir grupas "Autobuss debesīs" ģitārists un čellists Kārlis Auzāns.

Zināms, ka albuma sagatavošanā piedalīsies arī Normunds Šnē.

Grupā "Melo M" muzicē trīs akadēmiski izglītoti un panākumus guvuši čellisti – Kārlis Auzāns, Valters Pūce un Kristaps Bergs, bet sitamos instrumentus gaidāmajā ierakstā spēlēs pazīstamais bundzinieks Vilnis Krieviņš.

"Melo M" pirmā uzstāšanās notika februāra sākumā Latvijas Mūzikas ierakstu "Gada balvas" šovā, kur puiši atskaņoja Jāņa Lūsēna kompozīciju "Rock On Ice". Drīz pēc albuma izdošanas grupa plāno doties plašā koncertturnejā pa Latviju.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu