Traģiski bojā gājis aktieris un horeogrāfs Maksims Parfjonovs

TVNET
Traģiski bojā gājis aktieris un horeogrāfs Maksims Parfjonovs
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp

Maskavā traģiski gājis bojā aktieris un horeogrāfs Maksims Parfjonovs (Максим Парфенов). 40 gadus vecais mākslinieks nokritis no ēkas 11. stāva, vēstī laikraksts "Komsomoļskaja Pravda".

Otrdienas, 30. jūnija, rītā garāmgājēji ieraudzīja no augstuma krītošu vīrieti Pugačevskas ielā 2. Viņiem neizdevās viņu izglābt, jo jau sekundi pēc tam, kad vīrietis pamanīts, viņš atsitās pret zemi. Aculiecinieki izsaukuši neatliekamo medicīnisko palīdzību, ārsti ieradušies, lai konstatētu vīrieša nāvi.

Policijas pārstāvis atklājis, ka Parfjonovs izkritis pa sava dzīvokļa logu.

Parfjonova draugi domā, ka tas tiešām varēja būt nelaimes gadījums. Pēc viņu teiktā, vīrietis bija laimīgs vīrs un tēvs, viņam bija savs bizness. Un atšķirībā no kolēģiem, neskatoties uz pandēmiju, viņš pelnījis pietiekami.

Maksims bija labs draugs daudzām šovbiznesa zvaigznēm. Savas karjeras laikā viņš ir spēlējis gan teātrī, gan kino, tāpat arī filmējies reklāmās.

Parfjonovs piedalījās arī krievu-amerikāņu kultūras apmaiņas projektā "Volta Disneja pasakas varoņi Krievijā", kur viņš spēlēja prinča lomu. Viņam tāpat tika pasniegta oficiāla pateicība no kultūras ministra "par ieguldījumu mākslā".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu