Jauns vārds popmūzikā: Aleksandra

TVNET
Jauns vārds popmūzikā: Aleksandra
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Aleksandra
Aleksandra Foto: publicitātes

Ar dziesmu un videoklipu "Rozā gaismas" plašākai publikai sevi piesaka jaunā dziedātāja Aleksandra. Dziesma tapusi sadarbībā ar mūzikas producentu Fakts un mūziķi Agnesi Rakovsku. 

"Rozā gaismas" ir R&B/pop stilistikā rakstīta dziesma par pirmo mīlestību.

"Dziesma ir par manām atmiņām un jūtām. Rozā gaismas ir labās asociācijas par to, kas bijis. Ceru, ka klausītājiem patiks un viņi mani atbalstīs," komentē jaunā dziedātāja Aleksandra.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

such a wonderful day

A post shared by ?????????? Š????????? (@aleksandraa_music) on

Uzaugusi, klausoties popmūziku un iedvesmojoties no tādiem māksliniekiem kā popmūzikas lakstīgala Ariana Grande, Summer Walker, Doja Cat, grupas BTS, arī savu mūziku Aleksandra raksta R&B/pop stilistikā, kas pašai ir vistuvākā. Pirmos mūzikas pamatus Aleksandra apguvusi pie Maijas Sējānes, savu laiku mācījusies arī Augusta Dombrovska mūzikas skolā. Tagad, jau četrus gadus, mūzikā un dziesmu rakstīšanā izglītojas pie Agneses Rakovskas, ko sauc arī par savu mentori. Pēc Agneses ierosinājuma Aleksandra sāka nopietnāk pievērsties savu dziesmu rakstīšanai.

Koncertpieredzi Aleksandra ieguvusi kopā ar ģitāristu Oskaru Barsuku, spēlējot dažādās izklaides vietās un restorānos. Jaunajā dziesmā dzirdama Oskara iespēlētā ģitāras partija.

Videoklipa operators ir Artūrs Strautiņš, bet pati Aleksandra līdzās galvenās lomas atveidošanai ir arī idejas un sava imidža autore. 

Video: Aleksandra "Rozā gaismas". 

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

Par materiāla saturu atbild SIA "TVNET". Saturu veidoja Jānis Žilde. 

Foto: #SIF_MAF2020
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu