Vainstīns atvainojas par Lorensas un Strīpas vārdu izmantošanu

LETA
Vainstīns atvainojas par Lorensas un Strīpas vārdu izmantošanu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Reuters/ScanPix

Nežēlastībā kritušais Holivudas producents Hārvijs Vainstīns ceturtdien atvainojās aktrisēm Merilai Strīpai un Dženiferai Lorensai par to, ka bija «nepiemēroti» izmantojis šo aktrišu teikto un viņu vārdus, mēģinot panākt pret viņu ierosinātās prāvas izbeigšanu.

«Vainstīns atzīst gan Merilas Strīpas, gan Dženiferas Lorensas vērtīgo ieguldījumu šajā sarunā un atvainojas,» paziņoja Vainstīna preses sekretāre.

Lorensa un Strīpa bija paudušas neapmierinātību ar to, ka Vainstīns prāvā bija izmantojis šo aktrišu publiskos izteikumus par viņu, tostarp to, ka viņas bija raksturojušas Vainstīnu kā «cienīgu» un «jauku».

Lorensa sacīja, ka viņš izrāvis «no konteksta» viņas teikto, un piebilda, ka «[seksuālie] plēsoņas to dara, un tas ir jāaptur».

«Hārvija Vainstīna advokātu rīcība, izmantojot manu paziņojumu, ka viņš nebija seksuāli uzmācīgs vai fiziski varmācīgs mūsu biznesa attiecībās, par pierādījumu tam, ka viņš tāds nav bijis pret daudzām CITĀM sievietēm, ir patētiska un ekspluatējoša,» piebilda Strīpa.

Vainstīns «ieteicis savam advokātam neiekļaut [lietā] konkrētus bijušo kolēģu vārdus un pēc iespējas izvairīties no tā, pat ja šie vārdi ir publiski zināmi,» sacīja viņa preses sekretāre.

Vainstīns mēģina panākt, lai tiktu izbeigta prāva, kuru decembrī pret viņu un viņa bijušo kinostudiju ierosināja sešas sievietes Ņujorkā. Viņas apsūdz Vainstīnu seksuālā uzmācībā, uzbrukumos un izvarošanā un aicina viņu tiesāt.

Vainstīns noliedz, ka būtu izdarījis kādus likumpārkāpumus.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu