Uz Rīgas Krievu teātra vadītāja amatu pieteikušies pieci kandidāti

LETA
Uz Rīgas Krievu teātra vadītāja amatu pieteikušies pieci kandidāti
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Edijs Pālens / LETA

Uz valsts SIA «Mihaila Čehova Rīgas krievu teātris» valdes locekļa amatu Kultūras ministrija (KM) saņēmusi piecu pretendentu pieteikumus, informēja KM sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

Iesniegtos pieteikumus Rīgas Krievu teātra valdes locekļa amatam izvērtēs speciāli izveidota nominācijas komisija, kuras priekšsēdētāja pienākumus pildīs KM valsts sekretārs Sandis Voldiņš, bet komisijas priekšsēdētāja vietnieces pienākumi būs uzticēti KM valsts sekretāra vietniecei kultūrpolitikas jautājumos Dacei Vilsonei. Komisijā strādās arī valsts SIA «Dailes teātris» valdes loceklis Andris Vītols, Pārresoru koordinācijas centra kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas konsultante Sarmīte Ozola, kā arī neatkarīgais eksperts, Latvijas Teātra padomes pārstāvis un Latvijas Kultūras akadēmijas profesors Jānis Siliņš.

Pretendentiem izvirzītās prasības ir nevainojama reputācija, akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajās vai humanitārajās zinātnēs, vismaz divu gadu darba pieredze vadošā amatā valsts vai pašvaldības iestādē, kapitālsabiedrībā, biedrībā vai nodibinājumā, teicamas latviešu valodas un vismaz divu svešvalodu, tostarp krievu valodas, zināšanas. Tāpat tiek sagaidīta izpratne par kultūras nozarēm, zināšanas un izpratne par valsts kapitālsabiedrības darbību un vadību, labas sadarbības un komunikācijas prasmes, stratēģiska, konceptuāla un radoša domāšana, labas darba organizācijas un vadības prasmes.

Tāpat Rīgas Krievu teātra valdes locekļa amata pretendentiem bija jāiesniedz teātra iepriekšējo trīs gadu darbības izvērtējums, kā arī turpmākās darbības attīstības piedāvājums pieciem gadiem, kurā norādīti tā īstenošanas veidi un līdzekļi.

Kā ziņots, ilggadējais Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra valdes loceklis Eduards Cehovals iesniedzis atlūgumu.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu