Treiņa «Kam no Vilka kundzes bail?» pirmizrāde. Ielūkojies izrādē!

TVNET
Treiņa «Kam no Vilka kundzes bail?» pirmizrāde. Ielūkojies izrādē!
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Deināts

Jaunais režisors Toms Treinis Dailes teātrī iestudējis savu debijas izrādi – 10.oktobrī Kamerzālē Radošo meklējumu cikla «Brīva skatuve» ietvaros notiks Edvarda Olbija attiecību drāmas «Kam no Vilka kundzes bail?» pirmizrāde.

Marta un Džordžs ir laulāts pāris, kurš spēlē bīstamas emocionālas spēles. Kad pēc viesībām viņiem uz dzērienu pievienojas otrs precēts pāris, izrādās, ka Martas un Džordža laulība ir uz sabrukuma robežas. Pazemojošos pārmetumos un agresīvā izsmieklā atklājas viss attiecību rūgtums un pieviltās cerības. Taču nav jau tā, ka Nika un viņa Dārguma laulībā viss būtu ideāli. Pamazām sagraujot pašu izlolotās ilūzijas un atgriežoties pie sāpīgi neērtās realitātes, viņiem visiem kopā jāpārdzīvo šī «Valpurģu nakts» un eksorcisma rituālā jāizdzen no sevis dziļi slēptie dēmoni.

Jauniestudējumā «Kam no Vika kundzes bail?» Martas lomā ir Agnese Zeltiņa, Džordža loma uzticēta Ivaram Auziņam, Elīna Avotiņa atveido Dārgumu, bet Andris Bulis izrādē ir Niks.

Izrādes māksliniece ir Pamela Butāne, gaismu mākslinieks – Harijs Zālītis. Lugu no angļu valodas tulkojis Jānis Elsbergs.

Luga «Kas baidās no Virdžīnijas Vulfas?» (1962) saņēmusi Tonija balvu kā gada labākā luga.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu