Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Radio «Naba» svin 14. dzimšanas dienu

TVNET
Radio «Naba» svin 14. dzimšanas dienu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes foto/Radio NABA

Jau šonedēļ, Latvijas radio 6 - LU Radio «Naba» FM 95,8 ar krāšņu kultūras programmu svinēs savu 14. gadadienu. Tās ietvaros tiks atklāta jau par tradīciju kļuvusī ceļojošā fotoizstāde «14x14» un apbalvoti labāko darbu autori, izskanēs dzīvās mūzikas koncertprogramma radio ēterā, savukārt svinības noslēgsies ar svētku koncertu klubā «Nabaklab».

Dzimšanas dienas gaidās Radio «Naba» aicināja radošos prātus no skolām, augstskolām un birojiem piedalīties fotokonkursā «14x14», lai atklātu savu interpretāciju par provakatīvo un matemātisko tēmu «Pī». 25 labāko autoru apbalvošana un ceļojošās izstādes atklāšana notiks 30. novembrī mūzikas klubā «Nabaklab» plkst. 18.

Dzimšanas dienas svinības aizsāks dzīvās mūzikas koncertprogramma Radio «Naba» ēterā otrdien, 1. decembrī. Radio klausītājiem tiks piedāvāta svētku programma kopā ar Radio «Naba» personībām, mūzikas instruktoriem un Latvijas mūzikas grupām. Ar muzikāliem pārsteigumiem ēterā viesosies «MMMM», «Dzidriņas megasistēma», «Laika suns», «Rāva», « Riga Reggae», kā arī Jēkabs Nīmanis, Alise Joste un Riharda Bražinska projekts «UD». Visā pasaulē šo notikumu varēs redzēt arī video tiešraidē interneta vietnē naba.lv.

Klātienē ar Radio «Naba» personībām varēs satikties 3. decembrī, sestdienā, kad radio dzimšanas dienas svinības ieskandinās mūzikas klubu NABAKLAB. Šajā vakarā par īpašu koncertu Radio NABA viesiem, draugiem un mūzikas cienītājiem parūpēsies grupa «Dzidriņas megasistēma», Jēkabs Nīmanis, Andris Indāns sadarbībā ar dzejnieku Henriku Eliasu Zēgneru, kā arī par dejām rūpēsies DJ Kozmens ar NABARĪTS un Ģirts Šolis ar videodejām. Vakara gaitā būs sastopami vairums radio mūzikas instruktoru un sabiedroto. Vakara noslēgumā tiks prezentēs un visiem apmeklētājiem nodrošināts jaunais Radio «Naba» kalendārs 2017. gadam.

Latvijas radio 6 - Latvijas Universitātes radio «Naba» ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā. Radio «Naba» ir brīvā formāta programma, kas pirmo reizi FM viļņos izskanēja 2002. gada 1. decembrī. Tā tapa ar Latvijas Universitātes un Latvijas radio atbalstu kā atsevišķs Latvijas radio kanāls. No 2015.gada februāra radio NABA var klausīties Rīgā un tās apkārtnē FM 95.8. Pasaulē to ir iespējams klausīties internetā - naba.lv/raida, Latvijas radio lapā, LSM portālā un mobilajās lietotnēs.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu