Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jānis Bukums dāvina Latvijai svētkos jaunu singlu

TVNET
Jānis Bukums dāvina Latvijai svētkos jaunu singlu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
«Jānis Bukums»
«Jānis Bukums» Foto: Publicitātes foto

Jānis Bukums par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai laiž klajā jaunu singlu ar nosaukumu «Latvija» no nesen iznākušā albuma «Ugunslietus».

Grupas vīri par jauno singlu «Latvija» stāsta: «Tas ir mūsu mūzikas kvalitatīvs, konceptuāli tīrs un stilistiski vienots turpinājums: enerģiska, inteliģenta un tekstuāli godīga dziesma. Dziesmas mūzikas autori ir Jānis Bukums un Andrjus Jaņuns, teksta autors ir Jānis Bukums. Tas ir mūsu stāsts par šo zemi, par mūsu Latviju, par mums pašiem, par dzīvi, par sajūtām un mīlestību pret dzimteni. Šī dziesma atnāca pati – viegli un nepiespiesti, it kā kāds mums to nodiktētu. Šī dziesma mums ir ļoti īpaša. Mēs esam ļoti pateicīgi visiem grupas atbalstītājiem, faniem, līdzjutējiem un domubiedriem. Uzskatām, ka viss mūsu jaunais albums «Ugunslietus» ir labākais veikums mūsu karjerās. Joprojām mūsu devīze ir – Latvija var!» 


Mēs esam pārliecināti, ka latviešu rokmūzika ir mūsu kultūras vērtība un potenciāla eksporta prece. Latvijas iedzīvotājiem ir nepieciešama kvalitatīva un konkurētspējīga rokmūzika latviešu valodā nacionālās pašapziņas celšanai.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu