Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Katrine Lukins kļuvusi par Latvijas pilsoni un piedalīsies Eirovīzijā

TVNET
Katrine Lukins kļuvusi par Latvijas pilsoni un piedalīsies Eirovīzijā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3

Jaunā un daudzsološā dziedātāja Katrine Lukins, kura pērn Latvijā debitēja ar singliem «Live Tonight» un «Find You», gūstot pozitīvas mūzikas kritiķu atsauksmes un veiksmīgi startējot radiostacijās, jauno gadu sāk ar labām ziņām. Visnozīmīgākā ziņa pašai dziedātājai, kura dzimusi un uzaugusi Zviedrijā, latviešu ģimenē, ir tāda, ka viņa ir ieguvusi Latvijas pilsonību, par ko ir lepna un priecīga.

Otra nozīmīgākā ziņa ir tāda, ka viņas pašas kopīgi ar līdzautoru Kārli Indrišonoku rakstītā dziesma «You Are The Reason» ir starp tām 24 dziesmām, kuras pretendē uz Latvijas Eirovīzijas dziesmu konkursa atlases finālu. Kopā ar draugiem Katrine to izpildīs atlases otrajā pusfinālā, 2. februārī kāpjot uz k/z «Palladium» skatuves. Zviedrijā jau pati iekļūšana atlases kārtā skaitās ļoti liels sasniegums katram jaunajam mūziķim.

Šobrīd meitene izvēlas tērpus, mēģina kopīgi ar mūziķiem un fona dziedātājiem, kā arī apmeklē vokālās nodarbības pie Jolantas Gulbes.

Padomu neliedz arī Katrines tēvs Andris Lukins, kurš pats ir labs mūziķis un ir Latvijas leģendārās grupas «Odis» pirmā sastāva basģitārists.

Par dziesmu un gatavošanos Katrine stāsta: «Mēs sākām rakstīt šo dziesmu pērnajā septembrī. Kārlis man atsūtīja instrumentālo uzmetumu, un es uzrakstīju melodiju un vārdus. «Labo ierakstu studijā» kopā ar producentu Jāni Kalvi un manu tēti mēs strādājām diezgan ilgi un rūpīgi, tā, lai visi būtu par 100% apmierināti. Dziesma ir par to īpašo cilvēku tavā dzīvē, kas padara tevi pašu par labāku, un ir tas iemesls, kāpēc justies dzīvam un vajadzīgam. Es ceru, ka cilvēki, klausoties šo dziesmu, tajā atradīs līdzīgas sajūtas.»

Par iekļūšanu Latvijas Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālā Katrīne piebilst: «Mani draugi un mana ģimene ir ļoti priecīgi! Visiem tas šķiet ļoti liels sasniegums, Zviedrijā Eirovīzijai ir kulta statuss. Atbalsts no ģimenes un draugiem man ir ļoti svarīgs!

Man šķiet, ka visas dziesmas šogad ir ļoti labas. Visiem ir iespēja uzvarēt! Tas ir tas, kas padara šo konkursu par tik interesantu un aizraujošu piedzīvojumu!»

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu