Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Atšķirīgi viedokļi par topošo kultūras centru Tabakas fabrikā

Bijušās "Tabakas fabrikas" teritorija Miera ielā FOTO: LETA

Rīgā šobrīd ir salīdzinoši diezgan daudz neformālo kultūras centru - Spīķeri, Andrejsala, VEF teritorija, Kalnciema ielas kvartāls, tomēr Kultūras ministrija izsludinājusi atbalstu vēl kādam ideju konkursam - par Tabakas fabrikas - kultūras un radošā kvartāla attīstību Miera ielā 58.

Kā informē Kultūras ministres preses sekretārs Andris Saulītis, jauno kvartālu ir paredzēts attīstīt kā daudzfunkcionālu un inovatīvu kultūras un radošo industriju pārstāvju mājvietu, radošās uzņēmējdarbības telpu, kultūras un radošās izglītības telpu, kā arī sabiedrībai kopumā atvērtu un pieejamu kultūras un radošuma telpu, tā pildot sociālu un dzīves kvalitāti uzlabojošu funkciju.

Vai Rīgā nebūs par daudz šādu vietu, vai tāda nepieciešama un vai iepriekšējie kultūras projekti jau ir pilnīgi pabeigti un netiks atstāti novārtā, TVNET vaicāja šajā jomā iesaistītajiem cilvēkiem.

Kaspars Lielgalvis, atbildīgs Mākslas centra telpām VEF FOTO: LETA
Viestarts Gailītis, festivāla “Skaņu mežs” organizētājs FOTO: LETA
Uldis Dinne, Spīķeru projekta realizētājs FOTO: LETA
Andris Saulītis, Kultūras ministres preses sekretārs FOTO: LETA
Bijušās "Tabakas fabrikas" teritorija Miera ielā FOTO: LETA
Uz augšu
Back