Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Instrumenti» izdod otro albumu, izziņo koncertu

«Procrastination» FOTO: Publicitātes foto

Šodien grupa «Instrumenti» izdod savu otro studijas albumu «Procrastination» un izziņo koncertu koncertzālē «Palladium» 21. novembrī.

Ar svinīgu pasākumu un īsu koncertu «Palladium» koncertzālē šovakar tiks prezentēts «Procrastination». Ieejas biļetes uz pasākumu tirgotas netiek, grupa tajā pulcēs savus draugus, īpašos viesus, kā arī pāris simtus «Instrumentu» mūzikas cienītāju, kuri bija starp vairākiem tūkstošiem cilvēku, kas grupas mājas lapā pieteikušies ielūgumiem uz albuma atklāšanas svētkiem.

Tiem, kuri uz pasākumu netiek, ekskluzīvu tiešraides translāciju no «Palladium» nodrošinās Radio SWH. Translācijas sākums plkst. 18:30.

Albums «Procrastination», kurā iekļautas 11 jaunas dziesmas, tapis Rīgā, grupas studijā «Tru Music Studio» cieši sadarbojoties ar Gati Zaķi, kas piedalījies albuma tapšanā gan kā dziesmu līdzautors, gan arī producents. Jaunā albuma tituldziesmas «Procrastination» līdzautors ir Vestards Šimkus. «Procrastination» māksliniecisko noformējumu veidojis Reinis Pētersons.

Jaunā albuma pirmais singls «Don’t Hold Onto Me» kopā ar video tika prezentēts marta vidū. Videoklipa režisors ir Uģis Olte. Ar otro albuma singlu un video – «Heartcore» – «Instrumenti» savus klausītājus iepazīstināja aprīļa beigās. «Heartcore» videoklipa autors ir Indriķis Ģelzis.

Albums no šodienas pieejams visā Latvijā, to var iegādāties arī «Instrumentu» interneta veikalā (skat. resursus), kā arī iTunes.

store.instrumenti.in

«Instrumenti» arī izziņo savu koncertu 21. novembrī «Palladium» koncertzālē. Biļetes uz koncertu no šodienas plkst. 10 nopērkamas Biļešu Servisa tirdzniecības vietās un internetā – www.bilesuserviss.lv

«Procrastination» FOTO: Publicitātes foto

Uz augšu
Back