Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Uz Nacionālā teātra skatuves atkal būs «Lilioms»

TVNET
Uz Nacionālā teātra skatuves atkal būs «Lilioms»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Nacionālais teātris

Latvijas Nacionālajā teātrī top Ferenca Molnāra «Lilioms» Edmunda Freiberga režijā. Pirmizrāde 28.aprīlī. Lilioma lomā Kaspars Dumburs un Ivars Kļavinskis.

«Atkal, atkal ir debesis pušu» – tā ir ne tikai

Nacionālā teātra himna ar leģendāro Imanta Kalniņa mūziku un Māra Čaklā vārdiem,

bet arī Lilioma – brīvā un nepieradināmā karuseļa iekšā saucēja - dziesma, kas aicina pacelties pāri ikdienas rūpēm un aizmirst vilšanās brīžus. 20. gadsimta sākuma mīlestības stāsts iz kādas ungāru pilsētas nomales ikdienas pārtaps stāstā, ko režisors Edmunds Freibergs veltīs visiem mums, kam patīk sapņot par mīlestību un prieku, jo «viena vieta uz brieža vēl brīva – tieši Jums!»

Lomās: Inga Misāne-Grasberga, Agnese Kostigova, Marija Bērziņa, Madara Saldovere, Juris Hiršs, Juris Jope, Zane Jančevska, Daiga Gaismiņa, Mārcis Maņjakovs, Ainārs Ančevskis, Normunds Laizāns, Indra Burkovska, Rasma Garne, Arturs Krūzkops, Kaspars Aniņš, Voldemārs Šoriņš, Jānis Skanis, Uldis Norebergs, Sanita Pušpure,Mārtiņš Egliens, Egils Melbārdis, Uldis Dumpis, Ģirts Jakovļevs, Voldemārs Šoriņš.

Izrāde «Lilioms» Latvijas Nacionālajā teātrī ir bijusi populāra pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados Alfreda Jaunušana režijā, un nu jau par leģendām kļuvuši

tā laika Liliomi Ģirts Jakovļevs un Uldis Dumpis.

Jūlijas lomā bija Astrīda Kairiša, Muškātne – Helēna Ramanova un Elza Radziņa.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu