Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Palladium» notiks grupas «Pērkons» 30. gadu koncerts

TVNET
«Palladium» notiks grupas «Pērkons» 30. gadu koncerts
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
"Pērkons"
"Pērkons" Foto: Publicitātes foto

1. maijā koncertzālē «Palladium» notiks latviešu leģendārās grupas «Pērkons» 30. gadu jubilejas tūres nozīmīgākais koncerts. Koncertā grupa «Pērkons» piedāvās saviem klausītājiem 30 gadu darbības laikā sakrātās, tautā iemīļotās dziesmas. Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu Servisa kasēs un internetā jau no 23. marta. Pirmās 100 biļetes par īpašu cenu Ls 7, pēc tam biļešu cena Ls 9.

Grupa «Pērkons» ir viena no Latvijas populārākajām un skandalozākajām grupām. Tā izveidojās 1980. gadu sākumā un tās darbība divas reizes ir tikusi aizliegta. Populārākās grupas dziesmas ir «Slidotava», «Pie baltas lapas», «Gandrīz tautasdziesma», «Mana dienišķā dziesma», «Labu vakar», «Balāde par gulbi» un «Mēs pārtiekam viens no otra», kas uzvarēja 1989. gada Mikrofona aptaujā. Visu grupas dziesmu autors ir pazīstamais mūziķis un komponists Juris Kulakovs.

1981. gadā grupu «Pērkons» izveidoja Juris Kulakovs, pieaicinot dažus grupas «Menuets» biedrus. Grupa ļoti strauji kļuva populāra un jau pavisam drīz, par spīti darbības aizliegumam, izdeva savus pirmos divus albumus. Grupa «Pērkons» daudziem palikusi atmiņā arī ar tās slaveno koncertu Ogres estrādē, kad pēc koncerta grupas fani izdemolēja vilciena vagonus. Drīz pēc šā koncerta grupas nesen atjaunotā darbība atkal tika aizliegta. Grupas darbība pavisam tika atjaunota tikai 1987. gadā, kad «Pērkons» kļuva par «Liepājas dzintara 87» laureātiem.

Kopš 2011. gada grupa «Pērkons» svin savu 30 gadu pastāvēšanas jubileju. Grupas jubilejas tūre noslēgsies ar vērienīgu koncertu jaunajā koncertzālē «Palladium Rīga». Koncerta programmā iekļautas grupas populārākās dziesmas, kā arī dažādi pārsteigumi. «Palladium» koncertā «Pērkons» uzstāsies savā pašreizējā sastāvā – Juris Kulakovs, Ieva Akurātere, Juris Sējāns, Leons Sējāns, Raimonds Bartaševičs un Ikars Ruņģis.

Biļetes uz grupas «Pērkons» 30. gadu jubilejas tūres noslēguma koncertu nopērkamas Biļešu Servisa kasēs un internetā, sākot ar 23. martu. Pirmās 100 biļetes par īpašu cenu – Ls 7, pēc tam biļešu cena Ls 9.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu