"Summer Sound" apmeklējuši 23 000 cilvēku

TVNET
"Summer Sound" apmeklējuši 23 000 cilvēku
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Ar koncertiem uz četrām skatuvēm un dejām līdz rīta agrumam aizvadīts astotais festivāls "Summer Sound". Festivāla apmeklējums mērāms pagājušā gada līmenī -  "Summer Sound" apmeklējuši aptuveni 23 000 cilvēku abu dienu laikā, tāpat Liepājā notikušie festivāla ieskandināšanas koncerti šīs nedēļas laikā pulcināja vairākus simtus apmeklētāju, informē rīkotāji. 

Ņemot vērā šīs vasaras piesātināto kultūras pasākumu kalendāru, festivāla organizatori ir gandarīti par šiem rādītājiem. 

Ilgstošā sausuma radītās ugunsbīstamības un spēcīgo vēja brāzmu dēļ, Liepājas pludmalē sestdienas vakarā tika pieņemts lēmums atcelt plānoto festivāla noslēguma salūtu.

“Šogad festivāls piedzīvojis vairākus uzlabojums un šo vērtējam kā jaunu sākumu gadu – vēlamies darīt visu, lai festivāls ne vien radītu svētkus tā apmeklētājiem nedēļas nogalē, bet arī iepriecinātu liepājniekus to gaidot. Esam gandarīti par kuplo festivāla apmeklētāju skaitu un jau pavisam drīz sāksim plānot nākamā gada Summer Sound programmu,” stāsta festivāla organizators Uldis Pabērzis. 

Festivāla aproces arī šogad darbojas kā atlaižu kartes vairākās vietās Liepājā un citās Latvijas pilsētās. 

Festivāls norisinājās 8. reizi.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu