Jaunā hārdroka apvienība "Everstate" laiž klajā otro singlu un video

"Everstate" FOTO: publicitātes

Jaunā pašmāju hārdroka apvienība "Everstate" piedāvā savu otro singlu un video "Ik uz soļa" no pavasarī gaidāmā EP, kurā būs dzirdamas sešas dziesmas. Tā ierakstā piedalījušies producents Gregs Heivers (Greg Haver), kurš pazīstams ar savu darbu pie vairākiem “Manic Street Preachers” albumiem, kā arī skaņu inženieris Klints Mērfijs (Clint Murphy).

Dziesmu māsterējis Raiens Smits (Ryan Smith) “Sterling Sound” studijā Nešvilā, ASV. EP iznāks sadarbībā ar kompāniju “MicRec”.

Video: Everstate "Ik uz soļa".

“Dziesma “Ik uz soļa” ir veltījums manām brīnišķīgajām meitām Gabrielai un Lilitai Annai. Tā ir par mīlestību, par ikdienas priekiem un grūtībām, ko piedzīvojam kopā, un to gaišumu, ko viņas ienes manā dzīvē,” stāsta dziesmas autors un grupas “Everstate” ģitārists Uldis Blaževičs. “Paldies par palīdzību dziesmas teksta radīšanā manai dzīvesbiedrei Dacei Melbārdei, kā arī senajam draugam un cīņu biedram mūzikā Jurim Nikonovam. Dziesmas ierakstā piedalījās arī grupas “Dzelzs vilks” taustiņinstrumentālists Kaspars Tobis, savukārt dziesmas videoklipa režisors ir Jānis Krivāns.”

Grupa “Everstate” ir Uldis Blaževičs (ģitāra, ex “Superhuman”, “UB United”, “Exit”), Ģirts Zebuliņš (balss, ex “Wild”), Raimonds Bērziņš - (basģitāra, ex “Exit”) un Māris Ozoliņš (bungas).

Dziesma ierakstīta “Sound Division” studijā Rīgā.

Grupas aktivitātēm var sekot līdzi arī sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

 

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

Par materiāla saturu atbild SIA "TVNET". Saturu veidoja Jānis Žilde. 

FOTO: #SIF_MAF2019
Uz augšu
Back