«Prāta vētra» laiž klajā videoklipu dziesmai «Ogles»

TVNET
«Prāta vētra» laiž klajā videoklipu dziesmai «Ogles»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

2. jūlijā, nepilnas trīs nedēļas pirms koncertturnejas sākšanas grupa «Prāta vētra» publisko videoklipu dziesmai «Ogles» no jaunā albuma «Par to zēnu, kas sit skārda bungas» (skat. TVNET recenziju).

«Runājot ar draugiem par jauno albumu, gandrīz visi atzīmē - tās «Ogles» gan jums ļoti labi sanākušas. Jāsaka, ka jau ierakstā bija sajūta, ka šeit ir kas vairāk par vidēju albuma skaņdarbu. Youtube, Spotify un citas platformas arī apliecina, ka «Ogles» ir pieprasītākā un klausītākā jaunā albuma dziesma. Tad nu skatīsimies - varbūt mums ir darīšana ar «Prāta vētras» jauno laiku Zelta dziesmu fonda jaunpienācēju, ko daudzus gadus ar prieku spēlēsim koncertos,» tā par dziesmu izsakās Renārs Kaupers.

Videoklipa režisora pienākumi atkārtoti uzticēti Aivaram Čivželim, jeb PapaČi, kurš arī šoreiz pieņēma izaicinājumu pārvērst dziesmu redzamā stāstā:

«Šis ir parasts stāsts no mūsu katra dzīves. To varētu nosaukt par simbolisku salīdzinājumu. Meitene no spēles, ko mēs visi pazīstam kā «Cirku», aicina savā dzīvē puisi. Var redzēt, ka meitene ļoti labi un viegli orientējas šajā spēlē, ko sauc par dzīvi, jo «Cirks» ir viņas vide, turpretī puisim iet daudz grūtāk. Viņš kāpj pa trepēm uz augšu, tad krīt lejā, atgriežas uz sākumu un mēģina vēlreiz... Grupa klipā ir kā liktens «kalpi», kas, metot kauliņus, veido šo cilvēku dzīvi. Jo dzīve ir cirks un cirks ir dzīve,» tā režisors.

Klipa operators ir Jānis Andrejevs, producente - Kristele Pudāne.

Dziesmai «Ogles» ir arī versijas angļu valodā («Nothing lasts forever») un krievu valodā («Контакты»). Tās var klausīties visos digitālās straumēšanas kanālos:

Jau pavisam drīz, 21. jūlijā, sāksies «Prāta vētras» «Skārda bungu» tūre, un tā norisināsies piecās Latvijas pilsētās – Jelgavā (21. jūlijā), Valmierā (28. jūlijā), Ventspilī (3. augustā), Daugavpilī (11. augustā) un Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē (17. augustā). Savu dalību tūres koncertos kā īpašie viesi ir apstiprinājuši jaunās latviešu grupas «Sudden lights» puiši, kurus plašāka publika pamanīja šā gada «Supernovas» konkursā.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties www.ekase.lv, t/c «Spice» informācijas centrā un pilsētu kultūras namu kasēs.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu