Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Justs izdod jaunu singlu un mūzikas video

TVNET
Justs izdod jaunu singlu un mūzikas video
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Šodien, 26. septembrī, pašmāju mūziķis Justs klausītāju vērtējumam nodod jaunu dziesmu - «Kaut mazliet», kā arī to pavadošo mūzikas videoklipu, ko veidojis režisors Andžejs Gavrišs. «Svarīgi ir tas, ko skatītājs redz un jūt, jo «nelaimīgās mīlestības stāstu Andžejs ir atspoguļojis oriģinālā gaismā»,» stāsta Justs, kurš pagājušogad Latviju pārstāvēja Eirovīzijas finālā.

Dziesmas «Kaut mazliet» skanējums un noskaņa sasaucas ar režisora vīziju, kas ļāvusi sen dzirdētas un redzētas tēmas parādīt ar interesantiem, vēl neredzētiem līdzekļiem.

Video ir izmantota speciāli tā vajadzībām radīta telefona būdiņa, kas piepildīta ar ūdeni. Klipā redzamās fotogrāfijas uzņemtas uz melnbaltas fotofilmiņas, kurai beidzies derīguma termiņš, – fotogrāfijas tapa video uzņemšanas laikā. Video redzama arī Dina Budkeviča, kura šo iespēju kā galveno balvu ieguva «Garnier» konkursā.

«Kaut mazliet» ir dziesmas «Have It All» versija latviešu valodā. Dziesma angļu valodā tika izdota īsi pēc Eirovīzijas dziesmu konkursa Stokholmā.

«Skatoties uz «Prāta vētras» un citu mākslinieku radīto piemēru, vienmēr biju vēlējies izmēģināt kādai no savām dziesmām pārrakstīt tekstu citā valodā,» mūziķis stāsta. Sākumā viņš bija nobijies, ka tas varētu neizdoties, jo bija nepieciešami jauni vārdi un ideja par dziesmu, tādēļ «Kaut mazliet» galaversija un teksts pārsteidza viņu pašu. Justs ir ļoti apmierināts ar paveikto un to, ka dziesmu var nodot klausītājiem.

«Kaut mazliet» mūzikas klipa režisors ir Andžejs Gavrišs, producente Jūlija Fricsone-Gavriša, «Imagine Pictures». Dziesmas producents ir DJ Rudd – Rūdolfs Budze, teksta un mūzikas autors ir Justs Sirmais.

Tiek solīts, ka drīzumā Justs darbosies kā viens no «Sony Music» māksliniekiem Eiropā, un līdz šā gada beigām iznāks arī pirmais šajā reģionā izdotais singls un mūzikas video.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu