Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rutulis izveido jaunu duetu un sadarbojas ar zviedru mūziķiem

TVNET
Rutulis izveido jaunu duetu un sadarbojas ar zviedru mūziķiem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Šajā gadā Normunds Rutulis ir nolēmis iepriecināt sava talanta cienītājus ar jaunu muzikālo projektu. Tā rezultātā ir izveidots nebijis duets ar jauno un talantīgo dziedātāju Katrīnu Cīruli un zviedru mūziķa Hans Antehed trio. Pirmais šā projekta radio singls «Vēstule meitenei» klausītājus sasniedzis tieši Valentīndienā. R.Paula un V.Ogas dziesmas nosaukums dots gan albumam, gan koncerttūrei.

Hans Antehed ir zviedru mūziķis, kura ģimenes otru pusi veido latviete Inese. Hanss labi runā latviešu valodā un ir iemīlējies arī latviešu mūzikā. To viņš apliecinājis ar diviem latviešu dziesmu albumiem «Latvian sentiments» 2011. gadā un «More Latvian sentiments» 2014. gadā. Sadarbībai ar Hans Antehed Normunds brieda divus gadus, līdz beidzot abas puses nolēma rīkoties. Šogad ieplānots pabeigt ieskaņot latviešu komponistu estrādes klasikas darbus jaunās apdarēs un koncerttūrē pa Latvijas lielākajām pilsētām ļaut šos darbus saklausīt labas mūzikas cienītājiem.

Jaunajā dziesmu albumā «Vēstule meitenei» tiks iekļautas latviešu estrādes klasikai pieskaitāmās – «Dzel manī sauli», «Anita», «Dziesmiņa Rīgai», «Rīta aicinājums» u.c. dziesmas Hansa Anteheda aranžējumos.

Ierakstu veido Hans Antehed (rhodes, klavieres, akordeons), Daniel Ollson (bungas), Niklas Widén (ģitāra), Anders Eriksson (kontrabass) Normunds Rutulis (vokāls) un Katrīna Cīrule (vokāls). Koncertos piedalīsies arī Staņislavs Judins (kontrabass).

Koncerttūre norisināsies oktobra pirmajās divās nedēļās ar centrālo koncertu koncertzālē «Rīga», 16. oktobrī.

Pirmajam projekta singlam ir uzfilmēts videoklips.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu