Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Iznākusi Elīnas Garančas labāko ierakstu izlase

TVNET
Iznākusi Elīnas Garančas labāko ierakstu izlase
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Arī Latvijas mūzikas veikalos jau pieejams jaunais Elīnas Garančas CD «Elīna – The Best of Elīna Garanča». Tajā mūsu pasaulslavenā operdīva pašrocīgi atlasījusi labākos ierakstus no saviem albumiem, kas līdz šim iznākuši lielajā apgādā «Deutsche Grammophon», informē izdevniecībā «Mikrofona ieraksti».

Māksliniece pati saka, ka šis disks atklāj viņas stiprās puses pēdējo gadu ieskaņojumos un sniedz rezumējumu par padarīto, bet nu pienācis laiks jaunai ierakstu karjeras fāzei ar citu muzikālo trajektoriju. Elīna Garanča: «Šī izlase ir sava veida punkts uz «i».»

Savukārt latviešu klausītāji novērtēs faktu, ka, lai arī jaunais izdevums paredzēts visas Eiropas (un ne tikai) tirgum, tā nosaukuma «Elīna» rakstībā virs «i» likts nevis punkts, bet gan latviskā garumzīme – vēl viens apliecinājums latviskajai stājai, ko Elīna Garanča konsekventi saglabājusi spožās starptautiskās karjeras laikā.

Jaunajā izlasē skan Bizē, Delība, Sen-Sansa, Bellīni, Doniceti, Mocarta u.c. komponistu skaņdarbi, to skaitā arī Elīnas dueti ar slavenajiem kolēģiem Annu Ņetrebko un Roberto Alanju.

Foto: Publicitātes foto
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu