Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Godinot Brīzes piemiņu, mūziķu slavas alejā Liepājā pulcējušies vairāki desmiti cilvēku

LETA
Godinot Brīzes piemiņu, mūziķu slavas alejā Liepājā pulcējušies vairāki desmiti cilvēku
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Liepājā mūziķu slavas alejā pie bijušās «Latvijas 1.rokkafejnīcas», pieminot mūžībā aizgājušo mūziķi Aivaru Brīzi, cilvēki iedeguši apmēram 50 svecītes un nolikuši ziedus.

Liepājas Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja aģentūrai LETA pastāstīja, ka patlaban mūziķu slavas alejā pulcējušies aptuveni desmit cilvēku, tomēr kopumā ir iedegtas ap 50 svecītes, kā arī nolikti ziedi pie Brīzes fotogrāfijas.

Kā ziņots, Liepājas Kultūras pārvalde aicina ikvienu Liepājā doties uz mūziķu slavas aleju pie bijušās «Latvijas 1.rokkafejnīcas» un nolikt ziedus vai iedegt svecīti, pieminot Brīzi.

Kultūras pārvaldes aicinājums doties uz mūziķu slavas aleju godināt Brīzes piemiņu sociālajos medijos ir guvis lielu atsaucību - cilvēki šo aicinājumi ir «retvītojuši», informēja Kalnarāja. Jau dienas laikā slavas alejā pie grupas «Līvi» kuba bija iedegtas svecītes un gūla pirmie ziedi. Paredzams, ka vakarā pēc darba vairāk liepājnieku varētu doties uz slavas aleju ar ziediem un svecītēm, piebilda Kalnarāja.

Liepājas Kultūras pārvalde izsaka līdzjūtību Brīzes tuviniekiem, viņa talanta cienītājiem un kolēģiem.

Jau ziņots, ka šodien 51 gada vecumā pēkšņi miris leģendārais latviešu mūziķis Aivars Brīze, vēsta portāls «nra.lv». Kā norāda portāls, Brīze dzimis 1962.gada 28.janvārī Liepājā. Daudziem Brīzes vārds saistās tieši ar leģendāro grupu «Līvi», tomēr mūziķis darbojies arī tādās grupās kā «Neptūns» un «Leģions».

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu