Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Esplanāde 2014» noslēdz sezonu ar «Skyforger»

TVNET
«Esplanāde 2014» noslēdz sezonu ar «Skyforger»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
«Skyforger»
«Skyforger» Foto: Mārtiņš Otto/Rīga 2014

Piektdien, 13.septembrī, jau no pl. 20 kultūras vasarnīcā «Esplanāde 2014» minifestivālā «Fonoklubs Rīgā» ar vērienīgu mūzikas programmu uzstāsies grupas «Skyforger», «Pienvedēja piedzīvojumi», «Tribes of the City» un «Mango». Ar šo grupu koncertiem kultūras vasarnīcā noslēgs šīs vasaras piektdienu koncertsēriju. Pasākumu organizē Cēsu «Fonoklubs» un Nodibinājums Rīga 2014. Koncerts bez maksas.

Koncertu sāks indīroka apvienība «Tribes of the City», kā arī jauno, enerģisko un progresīvo ska grupa «Mango». Pēc tam vienu no saviem retajiem koncertiem Rīgā sniegs pagānmetāla grupa «Skyforger». Koncertu noslēgs pašmāju alternatīvā roka ilggadējie līderi un pionieri «Pienvedēja piedzīvojumi», kuri uzstāsies savu 20 gadu jubilejas svinību ietvaros.

Visas vasaras garumā kultūras vasarnīcā «Esplanāde 2014» ik piektdienu ir norisinājušies vairāk nekā 15 brīvdabas koncerti, tostarp festivāla «Positivus» preparty un tautas sadziedāšanās kopā ar diriģentu Intu Teterovski.

Sezonas noslēguma pasākums ir tapis sadarbībā ar Cēsu organizatoru apvienību «Fono», kas iepriekš organizējusi festivālu «Fonofest», kā arī izveidojusi vienu no populārākajām Cēsu izklaides vietām «Fonoklubu», kas septembrī svinēs piecu gadu jubileju.

Kultūras vasarnīca «Esplanāde 2014» vasaras garumā ir vieta koncertiem, izrādēm, diskusijām un radošajām darbnīcām. Esplanāde 2014 ir nodibinājuma Rīga 2014 atvērtais birojs, kurā var uzzināt Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu, un vienlaikus jauna tikšanās vieta pilsētā, kur izvietots Rīga 2014 informācijas centrs, apmeklētāju ērtībai kafejnīca, apzaļumota terase, kā arī Rīga 2014 partnera Lattelecom nodrošinātais bezmaksas wi-fi internets un brīvpieejas datori. Radoši informatīvā telpa tapusi pēc arhitekta Austra Mailīša projekta, ko īstenojuši būvnieki Ramirent.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu