Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Laikmetīgās dejas izrāde bērniem «Eksperiments ar apskāvienu»

TVNET
Laikmetīgās dejas izrāde bērniem «Eksperiments ar apskāvienu»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Maija sākumā Kaņepes Kultūras centrā pirmizrādi piedzīvos laikmetīgās dejas izrāde bērniem «Eksperiments ar apskāvienu». Izrāde ir plānota kā jautra rotaļa, kur izrādes dalībnieki kopā ar skatītājiem meklēs ceļu uz apskāvienu. Pieskāriens ir nozīmīgs komponents ikvienu attiecību veidošanā. Apskāviens ir dabisks veids, kā paust rūpes un mīlestību, un tas spēj būt pat dziedinošs.

Izrādes mērķis ir veicināt mazo skatītāju asociatīvo domāšanu, kā arī iepazīstināt bērnus ar laikmetīgo deju viņiem saprotamā valodā. Izrādē caur kustību tiek izdzīvoti dažādi attiecību varianti, kuros visas darbojošās personas grib veidot kontaktu, taču nespēj atrast kopīgu valodu. Lai apskautos, ir vajadzīgi vismaz divi cilvēki, bet ko darīt, ja ir trīs? Izrādei būs interaktīvs raksturs, izrādes laikā bērniem tiks dota iespēja iesaistīties un pārbaudīt, kāds apskāviens ir vislabākais un patīkamākais.

Radošās komandas sastāvā ir režisore Antra Austriņa-Seņkāne, kura uzvedusi tādas izrādes kā «Heda Gablere» un «Vecmāmiņas», kā arī horeogrāfi un izpildītāji: Alise Putniņa, kura kā sadarbojusies ar Elmāru Seņkovu, Māru Ķimeli, Inesi Mičuli; Katrīna Albuže, kura darbojusies tādos projektos kā «Dienas varonis», «Rīga. Urbānie mīti», kā arī Modris Opelts, kurš sevi pierādījis izrādēs «Makbets», «Kaštanka», u.c.

Izrādi iesakām bērniem vecumā no 4 līdz 8 gadiem un pieaugušajiem.

Izrādes norises laiks un vieta

06.05. 12:00 un 15:00 Kaņepes Kultūras centrs

07.05. 12:00 un 15:00 Kaņepes Kultūras centrs

13.05. 18:30 I-DEJAS MĀJA

14.05. 12:00 un 15:00 Kaņepes Kultūras centrs

Biļetes iepriekšpārdošanā www.bezrindas.lv no 18. aprīļa.

Biļetes cena gan bērniem, gan pieaugušajiem – 7,00 EUR.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu