Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Foto: Maestro savā 78. dzimšanas dienā prezentē albumu un nošu grāmatu

TVNET
Foto: Maestro savā 78. dzimšanas dienā prezentē albumu un nošu grāmatu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

12. janvārī Maestro Raimonds Pauls svinēja savu 78. dzimšanas dienu, kam par godu tika izdota komponista 100 populārāko un jaunāko dziesmu nošu grāmata un CD ar 20 populārāko dziesmu fonogrammām. Šim muzikālajam notikumam par godu tika rīkota arī neliela pārsteiguma ballīte!

Maestro Raimonda Paula dzimšanas diena tika organizēta Nacionālajā teātrī, kur gaviļnieku sagaidīja plašs draugu un paziņu loks. Sveikt komponistu bija ieradušies tādi pazīstami mūziķi kā Aija Andrejeva, Liene Šomase, Jānis Moisejs, Marta Ritova, Mārtiņš Ruskis un Normunds Rutulis.

Klātesošie Raimondu Paulu sagaidīja ar klasisko dzimšanas dienas dziesmu «Sveiks lai dzīvo»!
Foto: sejas.lv

Pēc sveikšanas svinīgi tika prezentēta nošu grāmata un CD ar 20 populārāko dziesmu fonogrammām. Dziesmas izvēlējies pats Raimonds Pauls.

Grāmatā apkopotas paša komponista izvēlētas dziesmas no «zelta» repertuāra ar dzejnieku Alfrēda Krūkļa, Imanta Ziedoņa, Jāņa Petera, Vizmas Belševicas, Austras Skujiņas, Leona Brieža un citu dzejnieku tekstiem, kā arī visjaunākās dziesmas no teātru izrādēm «Sudraba slidas», «Marlēna», «Trubadūrs uz ēzeļa» un «Leo. Pēdējā bohēma».

Nošu grāmata būs pieejama gan atsevišķi, gan arī īpašā komplektā, kurā ietilpst arī CD ar 20 populāru Maestro dziesmu fonogrammām jeb instrumentālajiem pavadījumiem. Šis komplekts būs īpaši noderīgs skolu vokālajiem kolektīviem, bērnu ansambļiem, solistiem un ikvienam, kurš šo instrumentālo versiju pavadījumā gribēs dziedāt pats. Šajā CD iekļautas gan tā saucamās karaoke versijas, gan arī vairāku pazīstamu izpildītāju ieskaņotās oriģinālās instrumentālās fonogrammas, starp kurām tādu dziesmu pavadījumi kā «Mēmā dziesma», «Viss nāk un aiziet tālumā», «Kūko, kūko, dzeguzīte», «Cāļus skaita rudenī» un daudzas citas.

Foto: sejas.lv

Grāmatas izdošanu informatīvi atbalsta žurnāls UNA, interneta portāls TVNET, Latvijas Radio 2 un televīzijas kanāls TV3.

Jau rakstījām, ka nesen arī Apgādā Zvaigzne ABC laida klajā grāmatu «Etīdes par dzīvi», kurā idejas autore un sakārtotāja Dina Balode apkopojusi tautā iemīļotā komponista Raimonda Paula domas par dzīvi, mūziku, bet ne tikai to.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu