Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rīgā uzstāsies Beļģijas jauniešu cirka trupa «Collectif Malunés»

TVNET
Rīgā uzstāsies Beļģijas jauniešu cirka trupa «Collectif Malunés»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

9.augustā plkst. 22.15 un sestdien, 10.augustā, plkst. 21.45 Operas skvērā Rīgā, starptautiskā ielu mākslas un pasaules mūzikas festivāla «RE RE Rīga!» ietvaros, uzstāsies «Collectif Malunés» no Beļģijas ar izrādi par attiecību kaislībām «Sens dessus dessous».

«Collectif Malunés» darbojas kopš 2009.gada un savos uzvedumos apvieno ielu teātra, spēka vingrošanas un gaisa akrobātikas elementus, piedāvājot enerģiskus, augstas kvalitātes priekšnesumus. «Sens dessus dessous» ir trupas jaunākā izrāde, kas 2011.gadā ikgadējā Beļģijas cirka festivālā «MiramO» ieguva Grand Prix.

Izrāde ir dzirksteļojošs piedzīvojumu stāsts par trim vīriešiem un viņu sievieti.

Izrādes režisors ir Dems Jans Metors (Deams Jan Metteur), tās līdzautori un izpildītāji ir Simons Brijninks (Simon Bruyninckx), Vincents Brijninks (Vincent Bruyninckx), Žiljeta Korea (Juliette Correa) un Arne Sabe (Arne Sabbe), no kuriem divi studijas Francijas Nacionālajā cirka mākslas centrā (Centre National des arts du cirque) pabeidza tikai šogad.

Mākslinieki sola dinamisku un enerģisku šovu, aicina cilvēkus Latvijā noteikti apmeklēt viņu izrādi «Sens dessus dessous».

Jau ziņots, ka Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014 programmas ietvaros «RE RE Rīga!» pulcēs aptuveni 100 dalībniekus no 12 pasaules valstīm. Trīs dienu garumā Rīgu piepildīs pārsteidzošas jaunā cirka izrādes, pasaules mūzika, deja un ielu teātris. Ikviens, kurš vēlas ļauties pārsteigumiem, iepazīt jaunu pasauli, baudīt pasaules kultūru un piedzīvot brīnumu, aicināts no 9.augusta līdz 11.augustam apmeklēt AB dambi, Noasu, Operas skvēru un Esplanādi!

Trīs dienas augustā pilsētā varēs baudīt mākslas brīnumu, sastopoties ar visdažādākajām pasaules kultūrām. Elpu aizraujoši akrobātu priekšnesumi, pārsteidzoši žonglēšanas demonstrējumi, tehniski sarežģīti triki, dzirksteļojošas dejas, pa visu pasauli ceļojošas cirka trupas - tas viss būs sastopams tepat Rīgā!

Tāpat festivāls būs īsta bauda pasaules mūzikas gardēžiem - folkmūzika savienojumā ar Indijas un arābu vokālo tradīciju, perkusijas, ērģeles, akordeons, pūšamie instrumenti, marokāņu mūzikas ritmi,

psihodēliskais roks savienojumā ar saksofona spēli, flauta, ebreju arfa

- šie ir tikai daži no instrumentiem, kurus varēs dzirdēt festivālā.

Festivāls «RE RE Rīga!» solās būt viens no šīs vasaras krāšņākajiem notikumiem, spilgti piesakot Rīgu kā Eiropas kultūras galvaspilsētu 2014.Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu