Emēlijas Sandei koncerta viesis - Eirovīzijas dalībniece Katrīna Gupalo

TVNET
Emēlijas Sandei koncerta viesis - Eirovīzijas dalībniece Katrīna Gupalo
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Katrīna Gupalo
Katrīna Gupalo Foto: publicitātes

10. jūlijā koncertzālē «Palladium» uzstāsies britu dziedātāja Emēlija Sandei (Adele Emeli Sandé). Uz skatuves pirms Emēlijas Sandei uzstāšanās kāps viena no neparastākajām pašmāju māksliniecēm - Katrīna Gupalo, informē koncerta rīkotāji.

Gupalo ir spēcīga un jutekliska balss tembra īpašniece, komponiste, kura savu mūziku raksta ekspresionisma stilistikā, virtuoza pianiste, mūzikas izrāžu veidotāja, producente un aktrise. Studējusi Rietumu Mūzikas akadēmijā Kalifornijā (ASV) un Londonas Karaliskajā mūzikas akadēmijā (UK), guvusi atzinību dažādos starptautiskos konkursos, t.sk. Parīzē, Londonā, Maskavā un ASV.

Katrīna ir arī koncertaģentūras «Aira Laiviņa Artists» dibinātāja un mākslinieciskā vadītāja. Idejas un režijas autore izrādēs «100 gadi ar Piafu» (2015) un «Pēc Pusnakts / After Midnight» (2016), kas guvusi augstu britu kritikas novērtējumu Londonas «Camden Fringe» festivālā un izrādīta vairāk nekā 20 koncertzālēs Latvijā.

2018. gada februārī Katrīna Gupalo ar dziesmu «Intoxicating Caramel» piedalījās Eirovīzijas nacionālajā atlasē - LTV autoru un izpildītāju konkursā «Supernova», bet aprīlī klajā nāca Katrīnas debijas albums «Gentle & Done» - 11 dziesmas par mīlestības apsēstības dažādajām izpausmēm, kuras koncertos mūziķe izpilda kopā ar savu grupu «Katrīna Gupalo and the Black Birds». Savukārt 2018. gada maijā Katrīna devās savā pirmajā ASV koncertturnejā.

Biļetes uz Emēlijas Sandei koncertu vēl ir pieejamas visās «Biļešu serviss» tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu