"Riga IFF" izsludina pieteikšanos mācību prakses vietām

TVNET
"Riga IFF" izsludina pieteikšanos mācību prakses vietām
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ginta Zilbaloža pirmā pilnmetrāžas animācijas filma “Projām" aizsāk Rīgas Starptautisko kinofestivālu "Riga IFF"
Foto: Ginta Zilbaloža pirmā pilnmetrāžas animācijas filma “Projām" aizsāk Rīgas Starptautisko kinofestivālu "Riga IFF" Foto: Jānis Škapars/TVNET

Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), kas šogad norisināsies no 14. oktobra līdz 24. oktobrim, izsludina pieteikšanos mācību prakses vietām, ko var izdarīt līdz 28. martam.

Pieteikties mācību praksēm var dažādās festivāla darbības sfērās - "Riga IFF" komunikācijas departamenta darbā, viesu un auditorijas servisa darbā, kā arī asistējot festivāla programmas kuratoru darbā. Prakses ietvaros var iegūt daudzpusīgas zināšanas un starpdisciplināru pieredzi - piedāvājums ir aktuāls gan ar kultūru saistīto novirzienu studentiem, gan citās nozarēs studējošajiem.

Mācību prakse tiek organizēta divos periodos - no aprīļa līdz jūlijam un no augusta līdz oktobrim. Augstskolu studentiem šī ir iespēja ielūkoties starptautiska kino kultūras notikuma veidošanā, vairāku mēnešu garumā nostiprinot savas kompetences un iegūstot jaunas prasmes augsti profesionālā vidē. Prakses pienākumus, pielāgojoties pašreizējai epidemioloģiskajai situācijai un mūsdienu darba tirgus tendencēm, ir iespējams veikt attālināti.

Foto: Rīgas Starptautiskā kinofestivāla "Riga IFF" atklāšanas pasākums.

Iepazīt visu ar zīmola komunikāciju saistīto procesu plānošanu un izpildi iespējams, veicot praksi komunikācijas departamentā. Šā departamenta pienākumi saistīti ar komunikācijas stratēģijas izpildi, reklāmas un sabiedrisko attiecību materiālu sagatavošanu un publicēšanu.

Iespējams nākt talkā arī programmas kuratoru darbam - gan piedalīties "Riga IFF" "GOES XR" norišu veidošanā, veidojot komunikāciju ar kontaktiem Ziemeļvalstīs, gan piedalīties aktīvā festivāla filmu programmas sagatavošanas darbā.

Festivāla norisē liela loma ir klātienes un tiešsaistes viesu - žūrijas, režisoru un producentu - koordinēšanai viesu departamentā. Šī prakse ietver saziņas nodrošināšanu un dalības organizēšanu - viesu ceļošanu un izmitināšanu, kā arī personīgo festivāla grafiku sastādīšanu un uzraudzīšanu.

Tāpat varēs iepazīties ar "hibrīdfestivāla" infrastruktūras sagatavošanas darbiem gan fiziskajā, gan digitālajā vidē piedāvā prakse "Riga IFF" Auditorijas servisā - šajā darbā praktikantam būs iespēja strādāt ar datu un atsauksmju analīzi, kā arī gatavot infrastruktūru, kas festivāla apmeklētājiem nodrošina nevainojamu liela mēroga kultūras pasākuma pieredzi.

Pieteikšanās praksei festivālā ir atvērta līdz 28. marta plkst. 23.59. Pieteikumi tiks izskatīti un uz tiem atbildēts pirmajā aprīļa nedēļā. Ar izvēlētajiem kandidātiem tiks organizēta prakses vadītāja intervija.

"Riga IFF" žūrija paziņo uzvarētājus attālināti
"Riga IFF" žūrija paziņo uzvarētājus attālināti Foto: Ekrānuzņēmums
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu