Brīvdabas muzejā 11. decembrī sākas slēpošanas sezona (3)

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: publicitātes

No šīs sestdienas - 11. decembra plkst. 10 Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā darbosies distanču slēpošanas maršruti klasiskā stila slēpošanai, kuros aktīvās atpūtas cienītāji aicināti izbaudīt slēpošanas priekus, izjūtot senatnes auru, ko rada ar sniega segu klātās ekspozīcijas ēkas un skaistie dabas skati visā muzeja teritorijā.

Slēpošanas sezonas jaunums ir mēneša abonements muzeja apmeklējumam – Ls 9 pieaugušajam un Ls 18 ģimenei - diviem pieaugušajiem un 2-3 bērniem. Šogad muzejā ir izveidoti trīs dažādi maršruti: Ezera pussalas aplis (1 km), Kurzemes sētas aplis (2 km) un Lielais Latgales aplis (3 km), atbilstoši katra slēpotāja vēlmēm un fiziskajai sagatavotībai.

Brīvdabas muzeja slēpošanas trases tiek veidotas sadarbībā ar aktīvā tūrisma centru "Eži", kas katru nedēļas nogali un svētku dienās no plkst. 10 līdz 17 pie muzeja Galvenās ieejas nodrošinās arī slēpju nomu. Inventāra nomas maksas: Ls 4 stundā (slēpes, nūjas, zābaki), ģimenei (trīs personām) - Ls 10, ģimenei (četrām personām) - Ls 12, lielākām ģimenēm - Ls 3 no personas. Vairāk informācijas www.ezi.lv. Slēpošanas trase pieejama arī slēpotājiem ar savu inventāru.

Aktīvā tūrisma centra "Eži" pārstāvji par slēpošanas trasi muzejā saka: "Šis slēpošanas maršruts būs piemērots tieši tautas slēpotājiem, kuriem patīk slēpot nesteidzoties, baudot apkārtējo ainavu. Muzeja teritorija ir ideāli piemērota slēpošanai, jo te ir gan līdzens un ainavisks posms gar ezeru, gan arī nelieli un arī lielāki kalniņi priežu meža kāpās."

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs apmeklētajiem atvērts katru dienu no plkst. 10 līdz 17. Ieejas maksa muzejā: Ls 1 pieaugušajiem, Ls 0,75 studentiem, Ls 0,50 skolēniem un pensionāriem. Ekspozīcijas ēkas ziemas sezonā tiek atvērtas pēc pieprasījuma, ēku atvēršanas maksa – Ls 5 pieaugušajiem, Ls 3 skolēnu un pensionāru grupām.

Ziemas sezonā par auto stāvvietu nav jāmaksā.

Komentāri (3)CopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu