Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Dons laiž klajā albumu «Sibīrija», piedāvā jaunu klipu

TVNET
Dons laiž klajā albumu «Sibīrija», piedāvā jaunu klipu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Dziedātājs Dons šodien koncerzālē «Palladium» sāks sava piektā soloalbuma «Sibīrija» svinēšanas koncertsēriju. Albumā iekļautas 11 dziesmas, un tas tapis pēc vairāk nekā 25 000 kilometru garā ceļojuma līdz pat «pasaules malai» Vladivostokai un Indijas vecākajai pilsētai, svētvietai Varanasi.

«Vai noteikti kaut kur jābrauc, lai uzrakstītu albumu? Nē, es rakstu arī mājās, vienkārši sēžot istabā pie klavierēm, bet domas vieglāk sakopot un atšķetināt koncertos iegūtās emocijas, izkāpjot no savas komforta zonas un paskatoties uz dzīvi caur citu prizmu,» saka Dons.

Visu albumā iekļauto dziesmu tekstu autors ir Ingus Bērziņš, ar kuru Donam izveidojusies ilga un ļoti stabila sadarbība. Albuma producenti ir Rūdolfs Budze, Kaspars Ansons un Gatis Zaķis. Tas ierakstīts «Hodila Studios», «Mute Studija», «Anson’s Lab», albumu miksēja Gatis Zaķis, Rūdolfs Budze, Andis Ansons, Krišjānis Geidāns, māsterēja Ģirts Laumanis.

Jaunā albuma «Sibīrija» svinēšanas koncerti notiks koncertzālē «Palladium» 13., 14., 15., 17., 19., 20. un 21. februārī, bet pats albums pieejams visās mūzikas tirdzniecības vietās.

Šodien Dons publicējis arī jaunā singla «Pašā ielas galā» videoklipu.

Klipa «Pašā ielas galā» režisors ir Kaspars Roga, operators Jānis Andrējevs, montāžas speciālists bijis Juris Matuzelis, savukārt par efektiem atbildējis Armands Blumbergs. Videoklipa producente ir Undīne Buka, bet izdevējs «DonsMusic».

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu