«Ērkšķu» šova «seksīgais bumbulītis» gatavojas iziet pie vīra

FOTO: Publicitātes foto

Par vienu no pagājušā gada dedzīgāk apspriestākajiem TV raidījumiem kļuva «STV Pirmā!» skandalozais sociālais projekts «Caur ērkšķiem uz...», kur līdz ar citām dalībniecēm spilgti uzmirdzēja skaļā un kolorītā Inese jeb «seksīgais bumbulītis», kā viņa pati sevi mēdza dēvēt. Sieviete nākusi no septiņu bērnu ģimenes un jau no mazotnes bijusi spiesta cīnīties par izdzīvošanu – vecāki tā vietā, lai rūpētos par bērniem, priekšroku deva alkoholam. Taču pati Inese gan izvēlējusies citu dzīvesveidu – sieviete visu mūžu dzīvojusi Kaivē, mazā lauku mājiņā un ir mīloša mamma saviem bērniem un dzīvesbiedram. Tiesa, Inesei ir kāda kvēla vēlēšanās – pēc kopdzīves vairāku gadu garumā viņa cer savu mīļoto reiz saukt par vīru un izdzīvot katras sievietes sapni - baltā kleitā, roku rokā ar savu otro pusīti doties pie altāra.

Inese TV skatītāju simpātijas ātri vien iemantoja ar savu atklātību, tiešumu un neviltoto prieku par lielpilsētas izklaidēm, no kurām lielu daļu piedzīvoja pirmo reizi mūžā – pirms dalības šovā viņa nekad iepriekš nebija bijusi Rīgā, apmeklējusi lielveikalu, frizieri, manikīru un baudījusi citus daudzām sievietēm tik pašsaprotamus un ikdienišķus priekus.

Dalība šovā Inesei ļāva īstenot vēl kādu sen lolotu ieceri – kādā no šova sērijām enerģiskā un dzīvespriecīgā sieviete izmantoja situāciju, lai kameru priekšā bildinātu savu mīļoto, sakot – ja viņai izdosies iekļūt finālā, vīrietim beidzot būs jāpiekrīt laulībām. Lai gan dzīvesbiedrs, kurš ir par viņu 20 gadus vecāks, toreiz atzina, ka bildinājums pārsteidzis nesagatavotu, viņš kāzu plāniem tomēr piekrita. Turklāt «Caur ērkšķiem uz..» finālā Ineses mīļotais vīrietis šo lēmumu apliecināja vēlreiz, visu acu priekšā arī pats lūdzot viņas roku.

Taču ar kāzām pāris nesteidzās, jo līdzekļi ceremonijai, kāzu kleitai, uzvalkam un gredzeniem bija jāatlicina no tā jau niecīgā ģimenes budžeta. Nu tapis zināms, ka ar kanāla «STV Pirmā!» atbalstu kāzas patiešām būs un Kaives pusē jau maijā ieskanēsies kāzu zvani. Vēl vairāk – pāris jau mērojuši ceļu līdz Rīgai, lai izvēlētos gredzenus.

Abi mīlnieki iecerējuši klusu laulību ceremoniju Taurenes dzimtsarakstu nodaļā, klātesot vien tuvākajiem draugiem un draudzenēm no šova «Caur ērkšķiem uz...».

Jau maija beigās īpašā šova «Ievas jaunās pārvērtības» sērijā «STV Pirmā!» skatītāji ne tikai kļūs par lieciniekiem Ineses un viņas mīļotā kāzām, bet arī varēs sekot līdzi abu vizuālajām pārvērtībām pirms ilgi gaidītās ceremonijas.

Uz augšu
Back