Ar ziediem, šampanieti, Latvijas un Krievijas estrādes zvaigznēm tiek atklāts Vaikules festivāls

FOTO: Nauris Garkaklis

No 5. līdz 8. jūlijam Dzintaru koncertzālē norisināsies festivāls «Laima Vaikule Jūrmala Rendez Vous». 5.jūlijā festivāla atklāšanas svētkos jau vairāk nekā stundu pirms pasākuma Latvijas un Krievijas uzņēmēji, aktieri, dziedātāji, modes pārstāvji ieradās uz atklāšanas svētkiem.

Viesus sagaidīja sarkanais paklājs, kuram gar malām bija izvietoti ziedi, tāpat ikviens atnācējs saņēma glāzi šampanieša, lai jau atrašanās pasākuma vietā sagādātu svētkus.

«Laima Vaikule Jūrmala Rendez Vous» atklāšanas svētku viesi nesteidza ieņemt savas vietas zālē, bet uzkavējās, lai savā starpā pārspriestu koncerta programmu, māksliniekus un lielisko festivālu.

Ne tikai vērojot koncertu, bija iespējams redzēt skaistus, elegantus vai tieši pretēji, seksuālus tērpus, vairums viešņu ieradās festivālā vakartērpos, īsās klasiska šuvuma kleitiņās, bet kungi, kā jau ierasts, tērpās dažādu krāsu uzvalkos, nereti uzvalka krāsu saskaņojot ar savu pavadoņu kleitām.

Kā nekā galvenais uzdevums šāda tipa pasākumos ir tikt pamanītiem un piedzīvot savu minūtes mirdzēšanu uz sarkanā paklāja, kas kalpo kā «odziņa» koncerta baudīšanai.

Koncerts sākās bez aizkavēšanās un jau no pirmās minūtes aizrāva viesus līdzi latviešu un krievu mūzikas hitiem, kuri ir koncerta mākslinieku repertuārā.

Pirmajā vakarā uz skatuves kāpa tādi mākslinieki kā Jeļena Vaenga, Lauris Reiniks, grupa «Serebro», Intars Busulis, Marija Naumova, Jānis Stībelis, Kristīne Orbakaite, Liene Greifāne, Olga Rajecka, grupa «Musiqq», Aija Andrejeva un, protams, pati Laima Vaikule, kura uzstājās kopā ar koncerta māksliniekiem dažādos duetos.

Lielākos aplausus koncerta laikā izpelnījās grupas «Serebro» dziedātā dziesma «Mama Luba», kā arī populārās dziedātājas Jeļenas Valengas uzstāšanās.

Toties vienīgā kaimiņvalsts dziedātāja, kura publiski atzina, ka mīl latviešus, un bija iemācījusies pateikt vārdu paldies kā arī dziedātāja Intara Busuļa dziesmas «Rīta kafija» pantiņu, bija dziedātāja Jeļena Vaenga, kuru Laima Vaikule nosauca par savu šā brīža mīļāko izpildītāju.

Pirmajā dienā pasākumu apmeklēja uzņēmēja Svetlana Leva, uzņēmējs Valdis Birkavs, deputāts Ainārs Šlesers, televīzijas personība Jeļena Gricuka, stiliste Žanna Dubska, uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš, dziedātāja Samanta Tīna, grupas «Opus Pro» solists Alekss, māksliniece Ieva Bondare un deputāts Mārtiņš Bondars, sabiedrības dāma Mārīte Kola, Ventspils mērs Aivars Lembergs un citi.

Koncerta izskaņā viesi tika aicināti atgriezties festivālā jau nākamajā dienā.

Uz augšu