Atmaskots šova "Balss maskā" piektais dalībnieks

Sejas.lv
Atmaskots šova "Balss maskā" piektais dalībnieks
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Svētdien, 11. oktobrī, kanāla TV3 šovā “Balss maskā” pirmo reizi uz vienas skatuves kāpa astoņas šovā palikušās maskas. Taču arī šoreiz viena maska tika atklāta un izbalsota.

Vakara garumā uz skatuves izskanēja enerģiskas dziesmas, kuras dalībnieki klausās sportojot. Šoreiz detektīvi nolēma atmaskot Ziedu, kurā slēpās pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs.

Samoilovs izpildīja rokenrola veterāna Čaka Berija dziesmu “Johnny B. Goode”. Detektīve Samanta Tīna minēja, ka Zieda maskā slēpjas modes dizainers Aleksandrs Pavlovs, Baiba Sipeniece-Gavare nosliecās par labu diriģentam Intam Teterovskim, savukārt Krivenchy atdeva balsi par Kārli Kazāku.

Ar savu minējumu bija nekļūdīgs Jānis Šipkēvics, kurš jau pēc otrā priekšnesuma bija pārliecināts, ka to izpilda izcilais pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs.

“Mazas nianses spēlē lielu lomu – ir maksimāli darīts, lai vedinātu mūs prom, bet burtiski pēc dažām zilbēm man atmiņā atausa mūsu saruna, pēc kuras tevi atpazinu. Aleksandram ir neaizmirstams balss tembrs un neatkārtojams runas veids, tas pavediens ienāca tā kā zvaniņš, un es no tā netiku prom,” izteicās Šipkēvics.

Aleksandrs Samoilovs kopā ar Jāni Šmēdiņu ir Latvijas visu laiku veiksmīgākais pludmales volejbola duets. Būdami gan Eiropas, gan pasaules čempioni volejbolā, viņi ir sasnieguši lieliskus rezultātus arī Olimpiskajās spēlēs.

Pēc atmaskošanas Samoilovs atklāja: lai arī bērnībā ir bijis kautrīgs dejotājs, tagad viņš aizraujas ar salsu. Viens no pavedieniem, kas samulsināja detektīvus, bija fakts, ka Zieds ir saistīts ar banku. Tā izrādījās taisnība, jo Aleksandrs ir absolvējis Banku augstskolu, kā arī viņa pirmā darba vieta bija bankā.

Aleksandram dalība šovā ir bijusi īsts piedzīvojums: “Man ļoti patika piedalīties šovā, manā dzīvē tas ir kaut kas pilnīgi jauns! Man patīk izaicinājumi un, kad man piedāvāja piedalīties, uzreiz teicu jā un tikai pēc tam noskaidroju detaļas!”

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu