Anna Sedokova paziņo, ka publiski vairs nedalīsies ar savu personīgo dzīvi

Ukrainas dziedātāja un basketbolista Jāņa Timmas sieva Anna Sedokova vietnē "Instagram" nākusi klajā ar paziņojumu, ka turpmāk publiski vairs nedalīsies ar savu personīgo dzīvi. 

Sedokova pie fotogrāfijas, kurā redzama kopā ar Timmu, atklāj, ka vairs nevēlas dalīties savā personīgajā dzīvē ar visiem "garāmgājējiem". Viņa vairs nejūtas komfortabli, ka tiek runāts ne tikai par viņu, bet arī viņas bērniem. 

"Esmu sabiedrībai pazīstama jau gandrīz 20 gadus, vairāk nekā pusi savas dzīves, un es neatceros, kā ir dzīvot tad, kad tevi neaprunā aiz muguras," saka Sedokova. 

4

"17 gadu vecumā es strādāju par vadītāju labākajā mūzikas kanālā, 19 gadu vecumā - labākajā izklaides kanālā. 20 gadu vecumā visa valsts ieraudzīja mani zelta peldkostīmā, 21 gadu vecumā visi aprunāja manu grūtniecību. Biju pieradusi, ka mani apspriež, bet ne manus bērnus," atklāj Anna. 

Dziedātāja raksta, ka, atrodoties tūkstošiem kilometru attālumā, "Instagram" īsajos stāstos redzējusi savu satraukto bērnu.

"Viņa patiesi nesaprata, kāpēc 16 gadu vecumā pieaugušas sievietes un vīrieši viņu apsprieda un ņirgājās tēva nāves dēļ. Otrs jautājums ir, kāpēc žurnālisti to izprovocē, zinot, ka aitu pūli ir viegli ar vienu vārdu vadīt pareizajā virzienā, un, jā, tie, kas komentāros apspriež bērnus, jūs esat aitas," sašutusi ir Sedokova. 

"Es mīlu "Instagram", bet es neļaušu tam sabojāt manu dzīvi," rakstīja mūziķe.

4

Es dalīšos ar skaistām, profesionālām fotogrāfijām, un "Instagram" kļūs vairāk par manas darba dzīves daļu un mazāk par personīgo. Es pateicos jums par interesi par mani visus šos gadus. Es nekur nepazūdu, vienkārši mainos," noslēgumā raksta Sedokova.

Uz augšu
Back