Dzelzīša atraidītā Elīna cer atrast mīlestību citā TV šovā

FOTO: Ekrānuzņēmums

Šovam "Mīla kemperī" pievienojusies jauna dalībniece - 30 gadus vecā Elīna, kura vēl nesen cīnījās par aktiera Laura Dzelzīša sirdi mīlas šovā "Randiņš ar Dzelzīti".

Elīna mācās par bārmeni un ir noskaņojusies tikt pie vīrieša, kas nozīmē to, ka kādai piedzīvojumu meklētājai gribot negribot šim piedzīvojumam pienāks gals.

Kemperšova dalībnieki bija pilnībā pārliecināti, ka viņiem pievienosies kāds stiprā dzimuma pārstāvis, taču pamatīgi kļūdījās, tā domājot. Meitenes pēc negaidītajiem jaunumiem jūtas apdraudētas, savukārt puiši ir mazliet saskumuši par to, ka pulciņam pievienojas vēl viena blondīne - nu varēja taču ieviest dažādību!

Dziedātāja Alise Haijima, kurai izveidojušās attiecības ar Rūdolfu, stāsta: "Tas vispār bija tāds pārsteigums! Mēs bijām par visiem 100 procentiem pārliecināti, ka šovā ienāks jauns čalis. Cerējām, ka kaut kas pamainīsies čaļu vidū, bet nē - ienāk blondīne ar gariem matiem. Būs rotācija atkal starp meitenēm." Arī otrai "Mīla kemperī" Elīnai, kura šajā piedzīvojumā ir jau kopš paša sākuma, ir savs viedoklis par vārdamāsu: "Jūtos apdraudēta, jo te ir tās divas vecumu kategorijas - vecāki un jaunāki. Viņa ir vairāk pie tās kategorijas, kas ir vecāki, pie kuras piederu arī es."

Uz augšu
Back