Princis Viljams atvadījies no vecpuiša dzīves

Lielbritānijas princis Viljams izslīdējis no bulvārpreses vērīgās acs un slepenībā atvadījies no vecpuiša dzīves privātā ballītē laukos, pirmdien apstiprinājis karaļnams.

Tabloīdi jau kādu laiku saspringti gaidīja, kad 28 gadus vecais princis sarīkos trakulīgu vecpuišu ballīti. Kā ziņo britu laikraksts "The Daily Telegraph", sākotnēji Viljams bija iecerējis pavadīt brīvdienas, ar draugiem nododoties dažādiem ūdenssporta priekiem Eksmutā, Devonā, tāpēc žurnālisti aplenca netālu esošo krogu "Turf Locks", kur, kā baumoja, bija jānotiek atvadām no neprecēto dzīves. Tomēr princis pēdējā brīdī mainīja savus plānus, kad kļuva zināms par informācijas noplūdi.

Pēc neoficiālas informācijas, ballīte notika kāda prinča Viljama drauga lauku mājās. "Tā ir notikusi. Mēs neteiksim, kad vai kur," sarunā ar ziņu aģentūru AFP paziņoja prinča pārstāve.

Kā ziņots, prinča Viljama un Keitas Midltonas kāzas notiks 29.aprīlī Londonas Vestminsteras abatijā. Šajā baznīcā notika arī 1997.gadā traģiski bojāgājušās Viljama mātes princeses Diānas bēres.

Uz augšu