Dejas, pirts un plikumi: "Caur ērkšķiem uz.." abu sezonu zvaigznes līksmo neprātīgā ballītē
VIDEO

Ceturtdien, 6. decembrī, pie skatītājiem nonāks jaunākā "Caur ērkšķiem uz.." epizode, kurā gaidāma šova pirmās un otrās sezonas dalībnieču tikšanās. Meitenes iegriezīs neprātīgu ballīti pirtī ar dejām, plikumiem un sarunām. 

Pēc pārdzīvojumiem un nesaskaņām piesātinātā pārgājiena pa meža biezokņiem un teltīs pavadītas nakts dāmas kāps uz plosta, lai dotos braucienā pa Gauju. Tomēr iecerētais relaksējošais ceļojums pārvērtīsies murgā, jo plosts izrādīsies “par mazu” kolorītajām dalībniecēm, kuras, vēl lāgā neattālinājušās no krasta, metīsies cita citu mācīt, apsaukt, kaunināt un apvainot, pārvēršot dienu ilgo ceļojumu nebeidzamā strīdā. Dāmas ceļā gaidīs gan sēkļi un avārija, gan izmisīga kontrolpunktu meklēšana.

Kad ceļojums beidzot būs galā, dalībnieces dosies uz kādu viesu namu, kur pie viņām ciemos būs ieradušās pirmās sezonas “Ērkšķu” meitenes. Viņas jaunajām kolēģēm būs sarīkojušas glaunu uzņemšanu un lepnu cienastu. Vakariņām sekos pirts balle, kurā netrūkst arī visai pikantu un piparotu pārsteigumu.

Nākamo dienu abu sezonu dāmas pavadīs kopā, izaicinot cita citu un cenšoties noskaidrot, kura ir izveicīgāka. Vienu dalībnieci gaida asinis stindzinošs pārbaudījums - lēciens ar gumiju no Siguldas trošu vilcieniņa. Vai viņa būs uz to gatava, vai varbūt tomēr padosies? 

Desmit sievietes dzīves pārmaiņu priekšā - šokējoši atklāts sociāls raidījums "Caur ērkšķiem uz..." ceturtdien, 6. decembrī, plkst. 22:00 “STV Pirmā!”

Uz augšu