TV personība Rūta Dvinska parāda augošo grūtnieces punci

FOTO: instagram.com/rutadvinska/

LNT skaistais pāris Rūta un Kaspars Dvinski ir dēliņa gaidībās. Protams, māmiņa dalījusies arī ar dažiem skaistiem kadriem no gaidību laika.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Klāt pavasaris, krāsas un gandrīz gandrīz jau arī mazais cilvēks 💛

A post shared by Rūta Dvinska (@rutadvinska) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Var ilgoties pēc cilvēkiem, lietām vai vietām, man raksturīgi ilgoties pēc sajūtām! Tā kā grūtniecības laikā, Pranamat muguras masāža nav ieteicama, man nekas cits neatliek kā ilgoties :) es patiesi gaidu atkal to brīdi, kad varēšu apgulties uz saviem adatu draugiem un IZBAUDĪT!!! Tas, starpcitu, bija viens no lielajiem glābējiem un absolūti neaizstājams palīgs pēc Grietas piedzimšanas. Neloloju cerības, ka šoreiz manas muguras sāpes un nogurums būs mazāks! Ja Tev nekas nav jāgaida vai vēlies jau laikus nodrošināties, man Tev ir lieliski jaunumi - 48h no šī brīža darbojas atlaižu kods - RUTADVINSKA, kas sniedz 20% atlaidi jebkuram @pranamat_latvija pirkumam! Uzdāvini sev labsajūtu!!! 🙏🏻 #pranamat #pranamateco

A post shared by Rūta Dvinska (@rutadvinska) on

Kā jau ziņots, sociālajā vietnē "Instagram" Rūta publiskojusi foto un video, kurā noskaidrojies, ka pāris kļūs par vecākiem dēliņam.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Man jums jāatzīstas - es nebiju mamma, kura sapņo par ‘meita+dēls’ komplektiņu. Pavisam godīgi, mani biedēja (un vēl aizvien mazliet baida) dēla audzināšana. Man vienkārši šķiet, ka ir jābūt īpašām mammas kvalitātēm, lai izaudzinātu krietnu vīru un, iespējams, man tādas ļoti jāmācās. Saprotiet, ko es gribu pateikt?! Es labprāt būtu turpinājusi dzīvi kuplā meiteņu pulciņā, jo kaut kādā ziņā tas būtu MAN vieglāk. BET jau brīdī, kad ieraudzīju zilus konfetī izsprāgstam no balona, manas domas un šaubas apmeta kūleni, pagriezās par 180 grādiem un es nevarētu būt vēl priecīgāka par mazo puisēnu!!! Mazo mīļo cilvēk, es darīšu visu, lai Tu būtu krietns vīrs 💙 📸: @ginta.ziverte

A post shared by Rūta Dvinska (@rutadvinska) on

Lai arī Rūta publiski atzinusi, ka viņu biedē dēla audzināšana, mirklī, kad tapa zināms mazuļa dzimums, "manas domas un šaubas apmeta kūleni, pagriezās par 180 grādiem, un es nevarētu būt vēl priecīgāka par mazo puisēnu".

Šī būs Dvinsku pāra otrā atvase - viņi ir vecāki meitai Grietai, kura pasaulē nāca pērnā gada augustā.

Rūta un Kaspars mija gredzenus 2016. gada vasarā.

Uz augšu