"Caur ērkšķiem uz..." patvaļīgi pamet divas dalībnieces

STV Pirmā! realitātes šova "Caur ērkšķiem uz..." notikušas izmaiņas dalībnieču sastāvā.

8. oktobra sērijā tika noskaidrots, ka dalībnieces šovu turpinās kemperos. 

Īpaši aizsvilās Ginta - jaunā māmiņa no Limbažiem, kura cieš no medikamentu atkarības, kā arī Nataļja, kura uz projektu nāca, lai atbrīvotos no grādīgo dzērienu un kaitīgo vielu atkarības.

Ieraugot kemperus, dāmas steidza kravāt čemodānus nevis piedzīvojumam, bet gan mājupceļam. “Man nepatīk šaurās telpās, un man nepatīk ilgi braukt. Man nav ko elpot un sākas panikas lēkmes. Paskaties, cik man daudz mantu. Kur es visas savas mantas likšu?” sacīja Ginta, izmisīgi cenšoties sazvanīt kādu no savējiem, lai pierunātu braukt viņai pakaļ.

Arī Nataļja apņēmīgi steidza pakot mantas, nikni sakot:

“Sauc man taksometru, es tinos.

Es netaisos braukāt autobusā, dzīvot. Kas par murgu? Teltis ņemiet līdzi – aiziet, guļam teltī!” dusmu pilna ironizēja Nataļja.

Pārējās projekta dalībnieces, noskatoties dāmu uzburtajā drāmā, neslēpa savu sašutumu, sakot, ka viņas visas taču nākušas uz “Ērkšķiem”, lai mainītos, gūtu jaunas atziņas, un tāda iespēja gluži katru dienu nepaveras. “Tas ir nepieņemami! N-tās meitenes varēja tikt viņu vietā – tu jau zināji, kur tu brauksi,” kolēģu rīcību skaudri vērtēja “Caur ērkšķiem uz...” dalībniece Inga.

Ja Ginta, Lienes Stepenas un pārējo dalībnieču iedrošināta, tomēr bija gatava stāties pretim savām bailēm un dalību “Ērkšķos” turpināt, tad Nataļja projektu pameta.

Personīgu iemeslu dēļ prom devās arī klusā liepājniece Andželika - meitene bez konkrētas dzīvesvietas, kura cieš no zema pašvērtējuma un nevēlamiem dzīves apstākļiem. Viņa, sākot projektu, sapņoja par pastāvīgu mājokli un cerēja atgūt meitiņas aprūpes tiesības. 

Uz augšu
Back