Meganas Mārklas bijušais vīrs paziņo par saderināšanos

FOTO: facebook.com

Saseksas hercogienes Meganas Mārklas (Meghan Markle) pirmais vīrs, filmu producents Trevors Engelsons (Trevor Engelson) neilgi pēc Meganas un Harija kāzām paziņojis, ka arī gatavojas precībām, informē «Us Weekly».

Izdevums vēsta, ka Engelsons ir saderinājies ar dietoloģi Treisiju Kurlandu (Tracey Kurland). Par priecīgo notikumu Engelsons paziņojis sociālajā vietnē «Instagram», publiskojot foto ar aprakstu: «Esmu laimīgākais vīrietis, ko zinu! Gatavojieties ballītei!»

Diemžēl filmu producenta «Instagram» profils ir privāts un publiskotie foto pieejami tikai viņa sekotājiem.

Gluži kā Mārklai, šī būs Engelsona otrā laulība.

Jau vēstīts, ka Trevors un Megana iepazinās 2004. gadā un sāka romantiskas attiecības. Pēc sešiem kopābūšanas gadiem pāris saderinājās 2010. gadā.

Gadu vēlāk, 2011. gada 10. septembrī, pāris apprecējās Jamaikā. Ceremonijā piedalījās 102 viesi, tā notika vien 15 minūtes, vēstīts «The Sun». Pati kāzu ballīte gan ievilkās un, kā vēstīts izdevumā, risinājās četras dienas.

Pāra laulība ilga vien divus gadus, un abi oficiāli izšķīrās 2013. gada augustā.

Tiek lēsts, ka iemesls bijusi Meganas Mārklas strauji augošā karjera un viņas dalība seriālā «Suits». Kā zināms, seriāla uzņemšana notika Kanādas pilsētā Toronto, savukārt Trevors dzīvoja Losandželosā, ASV.

Uz augšu