«X Faktora» dalībnieks Edgars Kreilis laiž klajā patriotisku dziesmu

FOTO: Publicitātes foto

Dziedātājs Edgars Kreilis pirms valsts svētkiem klausītājiem nodevis patriotisku dziesmu «Esmu šeit».

«Es zinu, ka man kā latvietim, kurš piedzimis gadā, kad valsts atjaunoja savu neatkarību, ir grūti iztēloties, kam mūsu senči ir gājuši cauri, bet pēc manas sarunas ar vec-vecmammu, manī radās sajūta, kuru vēlējos nodot tālāk, tāpēc sarakstīju dziesmu «Esmu šeit». Dziesmā ir stāsts par to, ka no kara aizmukt neiznāks, un stāsta galvenais varonis tika atdalīts no savas ģimenes, lai būtu daļa no kādas strēlnieku divīzijas.

Iespējams, daudzi nemaz nevar iedomāties to emocionālo pārdzīvojumu, kad tev pēkšņi jāriskē ar savu dzīvību, atsakoties no tā, ko tu patiesi dzīvē mīli, bet ceru, ka to arī mēs nekad neizjutīsim. Mūsu tauta ir lielisks piemērs, ka varam būt saliedēta un patriotiska valsts, tāpēc neaizmirsīsim un nepazaudēsim šīs vērtības, ko mūsu senči ir devuši, ziedojot savas asinis brīvās valsts vārdā!» stāsta Kreilis.

Kā jau ziņots, šova «X Faktors» fināla raidījums gaidāms 3. decembrī, un tajā dalībnieki cīnīsies par iespēju sadarboties ar «Sony Music» Somijā.

Kopš 29. oktobra raidījumos ar savu uzstāšanos skatītājus priecē ne tikai «X Faktora» pretendenti, bet arī Latvijā un pasaulē pazīstami mūziķi.

Uz augšu