"Ērkšķu" šova Laima atklāj, kāda ir viņas sapņu sieviete

TVNET
"Ērkšķu" šova Laima atklāj, kāda ir viņas sapņu sieviete
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Ceturtdien, 27. septembrī, pie skatītājiem nonāks skandalozā sociālā projekta "Caur ērkšķiem uz.." otrā sezona. Pirms šā notikuma TVNET "Egoiste" uz sievišķīgām pārvērtībām aicināja trīs šova pirmās sezonas dāmas - kaislīgo Daigu, šarmanto Lindu un sirsnīgo Laimu. Brīdi pirms pārvērtībām Laima sarunā ar TVNET atklāja, ka joprojām ir brīvas sievietes statusā, tomēr viņa apzinās, ko meklē savā otrajā pusītē. 

Laima atzīst, ka pēc dalības "Caur ērkšķiem uz.." viņa saņēmusi vairākus piedāvājumus satikties no dažnedažādākajām sievietēm.

Jaunietei patīk satikties un iepazīties ar jauniem cilvēkiem, tomēr, lai izveidotos attiecības, viņa atklāj, ko meklē savā izredzētajā.

"Man ir vajadzīga pieaugusi sieviete. Ar kuru var pajokot, iet garās pastaigās, runāt, filozofēt," atklāj Laima. 

Vaicājot, kādas ir viņas attiecības ar šova uzvarētāju Kristu, ar kuru abas bija satuvinājušās, Laima smejoties atzīst, ka šis ir viens no populārākajiem jautājumiem, kas viņai tiek uzdots.

"Nē, mēs nesazināmies. Pēdējā saziņa bija decembrī, nedēļu pēc pēdējās sērijas. Pajautāju, kā viņai iet, bet viņa atcirta: "Labāk nekā tev." Man bija tāds - ā, nu labi, dzīvo tālāk," atceras Laima.

Jau trešdien, 26. septembrī, sadaļā "Egoiste" lasi par Laimas pārvērtībām! 

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu