Kā pašmāju zvaigznes svinēja Ziemassvētkus

FOTO: Ekrānuzņēmums

Bagāti vai nabagi, veci vai jauni, slaveni vai parastie "mirstīgie" - Ziemassvētkus svin visi!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Merry Christmas 🎄🎄🎄❄️❤️ #eglīte #mežā #tradīcijas

A post shared by Zane (@zanevalicka) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Piepildīsies vai nē? #christmastime#pardomulaiks#piecminutesev#milakiesvetki#magic

A post shared by Gundega Skudriņa (@metroskudra) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥰 ❄️ 24.12.2018 ❄️ 🥰

A post shared by Rūta Dūduma (@rududum) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Merry Christmas from the Strombergs 🎅🏻

A post shared by Maris Strombergs (@marisstrombergs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Christmas #family ✨👪✨

A post shared by Miks Dukurs (@miksdukurs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Protams, vakarā mani gaida greizsirdības scēna, bet drīkst taču skatīties arī uz citām eglītēm😌🎄⭐ Eglīte sapratīs, eglīte piedos, jo mums, katram tā ir pati labākā💚💕💚Liela vai maziņa, krāšņi izdaiļota vai mīlīgi atturīga- MŪSU🙏 Priecīgus Ziemassvētkus, draugi! Man vēl jāpagūst savu 🎄,,apğērbt"😃 не ревнуй, уже бегу к Тебе домой, наряжать и зажигать🕯😘🎄👄 Светлого Рождества, дорогие мои🤗 Merry Christmas, my dear friends all around the world, no matter where you are, I hope my wishes will find you and warm you up🔥 Congratulations, dear Julia with your New place💕@juliamalahov🙌 #tvpresenter #merrychristmas #mcouturelatvia #chihaircare #straighthair #farouksystems #hairstyle #chibaltic #manssamsung #galaxys9 + #riga #latvia

A post shared by Maija Silova (@silovamaija) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Merry Christmas!

A post shared by Toms Grēviņš (@tomsgrevins) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✨|Wishing peace, love and joy this Christmas|✨

A post shared by Laura Ikauniece-Admidiņa (@laura_ikauniece) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Klusāk, lēnāk, klātesošāk, sirdssiltāk 🎄❤️ #ziemassvētki

A post shared by Anna Rozite (@rozite) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Priecigus!❤️💛😘

A post shared by elitapatmalniece (@elitapatmalniece) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Greetings from Riga Christmas market. Dome Square Old Town. #Riga #Christmas mood.

A post shared by Guntars Racs (@guntarsracs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pie māsiņas un vecākiem. ❤️ Klusi, klusi...

A post shared by Liene Skulme 👑 (@lieneskulme) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The annual Wiklund family “screw Christmas “ picture #priecīgusziemassvētkus #GodJul

A post shared by karlina caune (@karlinacaune) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aizmiguši dāvanās!🎅🏼😀🐕🌲

A post shared by Dons (@dons_lv) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Короткий отдых в рождественском марафоне. 🛋🎈😚Милый друг готовит праздничный ужин👨‍🍳🥙🍾, а я отправлена за фруктами. 🍓🍒🍎 Светлого всем Рождества!❄️ Atvelku elpu 🛋 ziemassvētku maratonā:))😇 Gardas vakariņas gatavo draugs👨‍🍳🥗, meita nāks rītdien uz pusdienām👱🏼‍♀️. Mans uzdevums - atvest augļus gandrīz izpildīts! 🍊🥝🍒 Gaišus svētku!!! Šogad BALTuS!!!❄️☃️ #christmas #christmastree #ziemassvētki #christmasmarathon #skyandmore #zannadubska #рождество #жаннадубска #рождественскийужин #поделочкой #тайнырижанки

A post shared by Zanna Dubska/Жанна Дубска (@zannadubska) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎉 Merry Naughty Christmas!🎄😏 📸 @ugisnaglins 💄 @madara_struka

A post shared by PAULA FREIMANE (@paolafreeman) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Merry Christmas!🎅🏼🎁🎉

A post shared by Kristaps Porzingis (@kporzee) on

Uz augšu