Latvijas fitnesa skaistuļi dalās ar elpu aizraujošiem foto no eksotiskā ceļojuma

Latvijas populārākais fitnesa pāris Juta un Gints Valdmaņi Jauno gadu sagaidījuši īpaši eksotiskā vietā - Seišelu salās.

Juta iepriecinājusi savus sekotājus ar kadriem no noderīgu informāciju par izvēlēto galamērķi.

"Seišelas. Neiedomājami ainaviski skaista pasaules mala. Sastāv no 115 salām, kas atrodas Indijas okeāna nekurienē, un šī valsts pieder Āfrikas kontinentam. Pats īpašākais šeit ir tieši akmeņi un zilās pludmales, kas ir tik grandiozas un skaistas, ka elpa aizraujas," salas īpatnības skaidro Juta.

"Tūristu šeit patiesi ir maz, bet tieši tāpēc sala nav ļoti attīstīta. Īsts prieks ir motorlīdzekļu trūkums un fakts, ka vislabāk var pārvietoties ar riteni, kuru nav pat jāpieķēdē, jo šeit tos pa nezogot. Ļoti apsveicams ir fakts, ka pludmales ir tik tīras un neskartas, ka nekur īsti nav manāmas atkritumu kaudzes. Īsāk sakot - paradīze nudien eksistē," atklāj viņa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Seišelas. Neiedomājami ainaviski skaista pasaules mala 🥰 sastāv no 115 salām, kas atrodas Indijas okeāna nekurienē, un šī valsts pieder Āfrikas kontinentam. Pats īpašākais šeit ir tieši akmeņi un zilās pludmales, kas ir tik grandiozas un skaistas, ka elpa aizraujas. ❤️ La Digue sala, kas atrodas 1,5h brauciena attālumā no Mahé salas ir kaut kas paradīzei līdzīgs. Tūristu šeit patiesi ir maz, bet tieši tāpēc sala nav ļoti attīstīta. Īsts prieks ir motorlīdzekļu trūkums un fakts, ka vislabāk var pārvietoties ar riteni, kuru nav pat jāpieķēdē, jo šeit tos pa nezogot 🎉 Ļoti apsveicams ir fakts, ka pludmales ir tik tīras un neskartas, ka nekur īsti nav manāmas atkritumu kaudzes. 🙏 Īsāk sakot- paradīze nudien eksistē🥰 #seychelles #ladigue #praslinisland #mahe #maheisland #maheseychelles #africa #indianocean #traveler #travelingseychelles #seychellesisland #seychellesbeach

A post shared by Juta Valdmane (@jutavaldmane) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mazliet par cełojumu plānošanu: * iesākumā iesaku aplūkot mēnešus, kas ir vislabākie Jūsu izvēlētajam galamērķim. ļoti daudz informācija ir pieejama Mātē Google 🙏 mani mīļākie atslēgas vārdi ir- best time to go to (ierakstiet vietu vai valsti); un vienmēr tiks parādīts info, kad ir vislabākie gada mēneši braukšanai uz attiecīgo valsti. * apskatīt viesnīcu cenas booking vai airbnb, lai nav tà, ka nopērkat lētu lidojumu, bet izrādās, ka cena par nakti pārsniedz Jūsu budžetu. Pati lietoju tikai booking.com * iegooglēt kādas ir ēdiena izmaksas konkrētā valstī, jo arī ēdiena cenas var ļoti atšķirties. *tikai tad meklēt un pirkt biļetes. Kā jau minēju storijos, ko varat atrast pie highlights, lidojumu aviobiłešu cenas mainás visu laiku un nav táda “lētàka vai dàrgàka” aviokompánija. Sekojiet lîdzi cenàm un tikai tà Jûs varèsiet noķert sev patīkamāku darījumu. Man vislabāk patīk pirkt pa tiešo no aviokompānijas mājaslapas vai izmantot latviešu pārstāvniecību lapas, kas tirgo kā starpnieki. *iesaku viesnīcas skatīties maksimāli ātri, lai norezervētu vislabākās viesnīcas un numuriņus. Uz pēdējo brīdi atliekot būs stipri mazāk izvēles. * izvēloties vietas, kur palikt, iesaku iegooglēt atslēgas frāzi- best cities/ places to stay in (....). Vai “most beautiful places to stay in (....). * ļoti daudz valstīs transportu no lidostas uz viesnîcu un otrādāk var sarunāt ar viesnīcu, kurā paliekat. Ja tā nav EU, tad vienmēr izvēlamies šo opciju. EU pārsvarā visur viegli ir izmantojams sabiedriskais transports 🙏 USA noteikti ir jāīrē automašīna (izņemot, ja paliekat New York, kur daudz ērtāk un ātrāk ir izmantojams metro). * un vēlreiz atgādinājums- Google ir fantastisks rīks ar ko varat atrast praktiski jebkādu informāciju- sākot ar labākajām vietām līdz pat labākajām mobilajām aplikācijām, ko izmantot un restorānos, kuros paēst 🙂 #myseychelles #seychelles #mahe #maheseychelles #praslin #ladigue #ladiguebeach #beautifuldestination #paradise #paradisebeach #coupletraveling #couple #8yearstogether #marriedcouple #tattooedcouple

A post shared by Juta Valdmane (@jutavaldmane) on

Uz augšu