Atmaskots un izbalsots "Balss maskā" astotais dalībnieks

Sejas.lv
Atmaskots un izbalsots "Balss maskā" astotais dalībnieks
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

TV3 šova "Balss maskā" 1. novembra raidījumā tika atmaskots jau astotais dalībnieks - Rīga.

Šova “Balss maskā” astotajā raidījumā noskaidrojās, ka zem Rīgas maskas slēpjas liepājniece, Dailes teātra aktrise Ērika Eglija-Grāvele. Rīga savu dalību šovā noslēdza, izjusti un aizkustinoši izpildot dziesminieka Haralda Sīmaņa pazīstamāko kompozīciju “Ezers”, par kuru šova vadītājs Mārtiņš Spuris sprieda, ka dziesma spējusi “izraut” sirdis.

Šova noslēgumā detektīvi Jānis Šipkēvics un Samanta Tīna bija pārliecināti, ka zem maskas slēpjas Ērika Eglija-Grāvele, savukārt Baiba Sipeniece izteica varbūtību, ka zem maskas varētu būt arī Ērikas kolēģe aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa, taču detektīvs Krivenchy jokojot minēja, ka zem maskas slēpjas aktrises Ērikas Eglijas-Grāveles vīrs Gints Grāvelis.

Pēc atmaskošanas Ērika tika apbērta ar komplimentiem gan par dziesmu izvēli, gan par tēla un personības atbilstību, gan par spēju uzturēt noslēpumainību visa šova garumā.

“Rīga var būt ļoti lepna, ka viņa ir iemiesojusies šādā aktrisē. Par to liecina gan piemērota tērpa izvēle, gan tas, kā tu viņu nes. Tu nepadevies provokācijām ne pa labi, ne pa kreisi. Tu biji tā, kura 1201. gadā pie Rīdzenes upītes piedzima, un mums tu noteikti paliksi kā viena no cēlākajām dalībniecēm šajā šovā,” spriež Jānis Šipkēvics.

Arī Samanta Tīna nebeidza slavēt Rīgu: “Ērika, man prieks ar tevi tikties uz šīs skatuves. Es vienmēr esmu teikusi, ka tev ir ļoti skaista balss. Es teikšu godīgi, līdz šim raidījumam es pat neaizdomājos, ka tā varētu būt tu, bet šodien man pēkšņi atnāca apskaidrība. Man laikam nostrādāja atslēgas vārdi - vīrs, mocis un tas, ka tu esi tikusies ar vienu no detektīviem!”

Pati aktrise pēc atmaskošanas nav pārsteigta par šādu vakara pavērsienu: “Man likās, ka jūs mani ātri atpazīsiet. Bet es biju pārsteigta, ka jums tās asociācijas radās no vēja kūkām. Man tas galīgi neienāca prātā!”

Jānis Šipkēvics gan piebilda, ka viņam bilde skaidrāka tapa tieši šajā raidījumā: “Man palīdzēja tas, ka tika pieminēts vīrs, kurš spēlē ģitāru, jo atceros, kā viņš reiz pasākumā nodeva gan Elvisu Presliju, gan tautasdziesmas.”

“Patiesībā es tieši šodien jutu, ka zem Rīgas maskas ir ļoti laimīgs cilvēks, saglabā to. Tu un Rīga – jūs abas viena otrai piestāvat!” aktrises atmaskošanu komentēja Baiba Sipeniece-Gavare.

“Rīgai visa šova laikā bija visgraciozākās un elegantākās kustības. Tev bija visskaistākā ķermeņa valoda jebkura priekšnesuma laikā. Tas bija fantastiski!” arī Krivenchy atzinīgi novērtēja Ērikas uzstāšanās visa šova garumā.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu