Porziņģa mīļotā Dalasā sadraudzējusies ar populāru "Instagram" fitnesa modeli

6. oktobrī basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" komanda savā laukumā aizvadīja pirmo pārbaudes spēli pret Jūtas "Jazz". Kamēr "Mavericks" basketbolisti galvenā trenera Džeisona Kida debijā ar 111:101 izcīnīja uzvaru, Porziņģa draudzene pavadīja vakaru kopā ar jauniegūtajām draudzenēm.

Kā liecina Porziņģa mīļotās sievietes Lauras Vizlas īsie stāstiņi vietnē "Instagram", viņa 6. oktobra vakarā izklaidējās kopā ar Houpu Bīlu, fitnesa modeli, kurai vietnē "Instagram" ir 1,6 miljoni sekotāju. 

Noprotams, ka Vizla ar Bīlu iepazinās iepriekšējā viesošanās laikā Dalasā, jo vēl pirms nedēļas Bīla pie kādas fotogrāfijas vaicāja Laurai, vai viņa ir atgriezusies ASV.

Pēc Porziņģa draudzenes stāstiņiem noprotams, ka abas dāmas ir patiesi sadraudzējušas - Laura savu formu uztur privātos treniņos pie populārās "Instagram" modeles.

FOTO: instagram/lauravizla

Jau vēstījām, ka Vizla ieradās pie Porziņģa Dalasā septembra izskaņā. 

Atgādinām, ka ziņas par Kristapa un Lauras mīlasstāstu aizsākās šā gada sākumā. To, ka basketbolista sirdi ir iekarojusi latviešu zeltene Laura Vizla, viņa atklāja 14. februārī, publiskojot abu pirmo kopbildi.

Uz augšu
Back