Šova "Ģimene burkā" Jānis nāk klajā ar savu versiju par attiecībām ar sievas draudzeni

FOTO: Ekrānuzņēmums

Šova "Ģimene burkā" Jelgavas skandalozās ģimenes galva Jānis nesen sagaidīja mājās sievu Agritu ar skaidru un nemaināmu lēmumu - šoreiz pamest ģimeni pavisam. Nu viņš atklāj, ka viens pats īrējot trīsistabu dzīvokli.

"Sāku jaunu dzīvi. Protams, jāizremontē visas istabas. Padzīvošu viens pagaidām. Tāpēc, ka pagaidām gribu padzīvot viens," atklāj Jānis. Tāpat vīrietis apgalvo, ka Agritas precētā kolēģe, ar kuru viņš šoruden pavadījis daudz laika, ir tikai draudzene, un vīriešiem var būt draudzīgas attiecības ar sievietēm.

Neskatoties uz to, viņš atzina, ka, jā, ir attiecībās, turklāt kopumā saņem "mega daudz" uzmanības no pretējā dzimuma pārstāvēm kā brīvs vīrietis: "Es esmu attiecībās. Neteikšu, ar ko, jo nevēlos paziņot šī cilvēka vārdu un uzvārdu. Vēl pagaidām nevar līdz galam saprast - būs vai nebūs.

Tad jau redzēs, kā tas viss izvērtīsies, bet, nu, kaut kādā statusā es esmu tomēr.

2

[..] Jā, varbūt es atpūtos ar cilvēku kopā, bet Agrita tur kaut ko pārprata, tāpēc visas tās baumas bija. Kāpēc man, kā vīrietim, nevar būt draudzene? Nevis kā sieviete, bet kā draudzene? Es domāju, ka katram vīrietim var būt arī draudzene un viņš var atpūsties kopā ar draugiem, kā viņš vēlas."

Uz augšu
Back