Britnijas Spīrsas tēvs pirmo reizi izsakās par #FreeBritney kustību

Džeimijs Spīrss un Britnija Spīrsa FOTO: AP/Scanpix

Pēc tam, kad klajā nāca "The New York Times" dokumentālā filma "Framing Britney Spears", fani visā pasaulē vērsušies pie popzvaigznes Britnijas Spīrsas tēva Džeimija Spīrsa, aicinot viņu atcelt savas aizbildniecības tiesības. 

Kā zināms, Spīrsa kopš 2008. gada ir sava tēva Džeimija Spīrsa aizbildniecībā. Šāds lēmums tika pieņemts pēc tam, kad dziedātāja 2007. gadā piedzīvoja bēdīgi slaveno epizodi - publiski nodzina savus matus un vēlāk uzbruka paparaci un viņa automašīnai ar lietussargu.

Spīrsas tēva pārraudzībā ir dziedātājas finanses, viņš pieņem lēmumus, kas saistīti ar mūzikas ierakstīšanu, koncertturnejām, uzstāšanos televīzijā un citos projektos. Tāpat aizbildnim ir pieejama Spīrsas slimības vēsture un viņš drīkst pieņemt lēmumus, kas attiecas uz dziedātājas veselību. Vēl vairāk - Spīrsai ir norīkota apsardze 24/7, un tikai aizbildnis drīkst lemt, ar ko un kad dziedātāja drīkst satikties.

Spīrss, reaģējot uz dokumentālo filmu un satraukto fanu aicinājumiem, nācis klajā ar paziņojumu, kuru izplatījusi viņa advokāte Liliana Vī Torīna. 

"Džeimijs par visu vairāk vēlētos, lai Britnijai nevajadzētu aizbildniecību. Tam, vai aizbildniecībai ir redzams beigu gals, ir atkarīgs no pašas Britnijas. Ja viņa vēlas to izbeigt, viņa drīkst iesniegt lūgumu, lai to izbeidz. Džeimijs neapgalvo, ka ir perfekts tēvs vai ka viņam pienāktos "Gada tēva" balva. Kā jebkurš vecāks, viņš pilnībā nepārzina, ko Britnija vēlas. Bet Džeimijs tic, ka ikviens lēmums, kuru viņš ir pieņēmis, ir Britnijas pašas interesēs," teikts paziņojumā. 

Vairāk par to, kāpēc Spīrsas fani ir noraizējušies par viņas labklājību, uzzini šeit!

Uz augšu
Back