Bardakā atrod pat sakaltušu pankūku: jaunā šova vadītājus pārsteidz nekārtība sešbērnu ģimenes mājoklī

Sejas.lv
Bardakā atrod pat sakaltušu pankūku: jaunā šova vadītājus pārsteidz nekārtība sešbērnu ģimenes mājoklī
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 7
Foto: Ekrānuzņēmums

Šova "Ķibeles mūsmājās" komanda Ieva Brante, Aleksandrs Pavlovs un Margarita Kolosova pēc kārtības ieviešanas laucinieces Magones Šutovienes mājās devusies pie pilsētniekiem Laura un Džeinas, kuri ir vecāki sešiem bērniem - šobrīd astoņu cilvēku ģimene dzīvo blokmājas četru istabu dzīvoklī Rīgā, Pļavniekos.

Margarita pēc ierašanās ciemos secināja, ka viņi dzīvoklī būtu varējuši radīt arī mīlīgāku noskaņu, to sakārtojot, jo visur valda bardaks, par ko pati Džeina atzīst: "Jā, tas ir mans bardaciņš."

Margaritai tas nebija saprotams, tāpēc viņa ņēma slotu, bet Lauris putekļsūcēju, un pārveidoja sievas un vīra guļamistabu, kas ir arī ģimenes viesistaba, kurā pašlaik nav ne stūrīša bez nekārtības, bērnu atstātajām mantām un haosa.

"Man ar mājas kārtošanu ir tā - ja es pieķeros, tad visi pieķeras. Ja es nepieķeros, tad neviens," komentēja tētis.

Margarita uzaicināja ciemos arī interjera stilisti Elīnu Gulbi, kura atzina:

"Man pirmo reizi ir tāda pieredze, ka ienāku telpā un ir tik daudz mantu, un tās nav saliktas pa vietiņām. Mēbeles ir istabas vidū."

Trio ātri vien ķērās pie kārtošanas ar japānietes Marijas Kondo metodēm, ņemot talkā kastes, liekot visu pa kategorijām, lai vēlāk šķirotu.

Džeina domā, ka vēl viena viņas ķibele ir pēc dzemdībām uzaugušais puncītis. Vadītāja Ieva Brante steidza palīgā ar padomu māmiņai, kurai nav ne laika, ne naudas apmeklēt fitnesa klubu, sarunājot treneri, kura parādīs, kā deviņstāvu dzīvojamās mājas trepju telpā un pagalmā var trenēties.

Vēl Džeina atļāva Aleksandram revidēt savu drēbju skapi un miskastes maisā izmest visas drēbes, kuras par mazu un kurās vairs neizskatās savam vecumam atbilstoši. Tāpat Aleksandrs sarunājis Džeinai tikšanos ar Unu Ulmi, pie kuras viņa ierodas ar savām paštaisītajām pērlīšu rotām, jo sievietei ir sapnis par savu rotu interneta veikala radīšanu.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu